تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار SmartEdit Writer v7.9 نسخه ویندوز

SmartEdit Writer

نرم افزاری در زمینه مدیریت رمان میباشد که به شما امکان میدهد تا بتوانید رمان خود به راحتی نوشته و تمامی مراحل ، نقشه ها ، مقدمه و تمامی قسمت های رمان خود را مدیریت نمایید.

نرم افزار SmartEdit Writer

به شما امکان میدهد تا بتوانید رمان خود را صحنه به صحنه نوشته و آن ها فصل به فصل در نرم افزاری جدید شبیه به محیط کاربری نرم افزار Word ویرایش نمایید. همچنین با دارا بودن قابلیت ذخیره سازی لینک ها و عکس های وبسایت های مختلف در قسمتی از نرم افزار درست در کنار مکان تایپ شما این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید به راحتی به آن ها دسترسی پیدا کرده و از آن ها ساتفاده نمایید تا بتوانید با سرعت و بوسیله Drag&Drop بخش ها و یا فصل های مختلف رمان خود را ویرایش نموده و یا در فرصتی دیگر تکمیل نمایید.

ویژگی های نرم افزار SmartEdit Writer:

دارا بودن رابط کاربری آسان و بسیار ساده

توانایی انجام تحقیقات ، و نقشه کشی در مورد چگونگی پیشبرد رمان

پشتیبانی از قابلیت تصحیح خودکار متن و یا کلمات تایپ شده به همراه ویرایشگر

قابلیت تقسیم بخش نوشتن رمان به فصل و یا نت برداری های جزیی

نام: SmartEdit Writer
حجم فایل: 39 مگابایت
شرکت سازنده: smart-edit
ورژن: v7.9
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

SmartEdit Writer v7.9

This is a free software to plan your novel, prepare and maintain research material, write your novel scene by scene and edit chapter by chapter in a modern Windows application that has a similar look and feel to Microsoft Word. Store images & links to websites, all in a handy Research section that sits right next to you as you write. Create character profiles, outlines & notes as you work.

لینک دانلود