تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Swamp attack 2 v1.0.0.125

Swamp attack 2

نام یک بازی محبوب و بسیار سرگرم کننده که نسخه دوم آن به تازگی منتشر شده است . در این بازی شا در نقش یک شوتر حرفه ای می باشید و در خانه در آرامش زندگی می کنید و برای زندگی و در آمد به شکار پرندگان می پرداختید . ولی ناگهان ورق برای شما بر می گردد و زندگی از حالت عادی خود خارج می شود ، شما متوجه شده اید که ویروسی در جهان شروع به شیوع کرده است و تعداد زیادی از انسان ها را تبدیل به زامبی هایی خون خوارد کرده است ، شما در وسط یک باتلاق زندگی می کنید و متوجه می شوید که زامبی ها شروع به حرکت کردن به سمت خانه شما شده اند ، ناچار شما باید اسلحه ی خود را به دست گرفته و تمامی این زامبی ها را از ببرید .

بازی Swamp attack 2

از سیستم ارتقاء پذیری پیروی کرده و شما می توانید در طول بازی با  برنده شدن در مراحل و کشتن زامبی ها برای خود امتیاز و سکه کسب کنید ، سپس با استفاده از سکه های خود سلاح های جدید و متفاوت و دیگر آیتم های بازی را خریداری کرده و سطح خود را ارتقاء دهید . شما می توانید از انواع سلاح ها مانند : تفنگ ، موشک ، نارنجک و مواردی عجیب استفاده کنید که بازی را بسیار تنوعی و جالب می کند . این بازی مملو از زامبی و تفنگ های مختلف می باشد و اگر شما سبک تیر اندازی را دوست داشته اید حتما این بازی را امتحان کنید .
نام: Swamp attack 2
حجم فایل: 122 مگابایت
شرکت سازنده: Hyper Dot Studios Limited
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.0.125
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - تیر اندازی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Swamp attack 2 - v1.0.0.125

Our friend Slow Joe is just sittin’ on his porch, minding his own business, when a swarm of mutant ‘gators attack! Good job he’s got access to firearms, but he’s going to need a whole lot of help and a whole lot of ammo this time around...

لینک دانلود