تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Smith Micro Moho Pro v12.5.1 – Win/Mac

به روز رسانی :

1398/09/25 نسخه v12.5.1 اضافه شد.

Smith Micro Moho نام نرم افزاری می باشد که کاربران به کمک آن می توانند اقدام به ساخت انیمیشن ، کارتون و کاراکترهای دو و سه بعدی کنند . این نرم افزار محصولی از کمپانی نرم افزاری SmithMicro می باشد . که پیش از این نسخه ی ویندوز را در اختیار شما کاربران قرار داده بودیم و بنا به درخواست های زیاد هم اکنون نسخه ی مک Smith Micro Anime Studio Pro در دسترس می باشد . همچنین به کمک نرم افزار Smith Micro Anime Studio Pro می توان از امکانات و ویژگی های دیگری برای ساخت تصاویر فلش ، تصاویر مربوطه با فرمت های مختص تلفن همراه و دستگاه های PDA، طراحی بازی های کوچک برای این دستگاه ها و … استفاده کرد . ساخت تصاویر متحرک یکی از درآمدزا ترین شغل هایی می تواند باشد که امروزه متخصصان گرافیکی از آن کسب در آمد می کنند. به عنوان مثال ساخت تصاویر انیمیشن یکی از این راه ها می باشد. یکی دیگر از این روش ها ساخت تصاویر دو بعدی می باشد. همانند کارتون هایی که برای کودکان در تلویزیون پخش می شود. امروزه ساخت چنین تصاویری به کمک نرم افزارهای ساخته شده بسیار آسان تر از گذشته می باشد. به کمک این نرم افزارها کاربرانی که در زمینه گرافیکی تخصص دارند می توانند اقدام به ساخت تصاویر کارتونی دو بعدی نمایند . Smith Micro Anime Studio Pro دارای لایه جدید قاب شده انیمیشنی می باشد که توسط قاب فلزی و کنترل های اضافه شده به شما قدرت بیشتری می دهد .

ویژگی های نرم افزار Smith Micro Anime Studio Pro :– ساخت انیمیشن ، کارتون و کاراکترهای دو و سه بعدی– دسترسی به شکل متحرک چیدمانبهبود براش جدید انعطاف پذیر تر و طبیعی تر– بهبود پشتیبانی از فایل فتوشاپ– قابلیت متحرک سازی اشیاء– دارای مرجعی از لایه موجب صرفه جویی در زمان و تلاش شماواردات فایل PSD لایه بندی صادر شده از نرم افزار Adobe فتوشاپ و مانگا استودیوکار با هنر مبتنی بر بردار برای حداکثر کنترل و مقیاس پذیریپشتیبانی از FBXتحریک و تشجیع کردن سفارش به شکل بر روی یک لایه بردار واحدبهبود گردش کار خود– ساخت تصاویر متحرکGIF
نام: Smith Micro Moho
شرکت سازنده: Smith Micro
ورژن: v12.5.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg - exe
پلتفرم: ویندوز - مک
رمز فایل: www.download.ir

Smith Micro Moho Pro v12.5.1 Mac/Win

Moho Pro 13 is changing the animation software game. We’ve combined the most powerful animation technology with state-of-the-art professional animation tools, so your best animation projects come to life faster and easier.

لینک دانلود