تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Snowman نسخه کرک شده VREX

Snowman

یک بازی واقعیت مجازی استاندارد شوتر است که بر روی گیم پلی و گان پلی تمرکز دارد . این بازی شامل چهار اسلحه ی مختلف می شود ، کلت ( همراه با مهمات نامحدود ) ، اسلحه ی سنگین ، مسلسل و موشک انداز . این اسلحه ها با الهام از آثار معروف علمی تخیلی ساخته شده اند و طراحی بسیار جذابی دارند .  همچنین سه مکان متفاوت و شگفت انگیز در

بازی Snowman

وجود دارند که منطره های بسیار زیبا و چشم اندازی را شامل می شوند . شما قرار است در این عنوان با موج های بی پایان دشمن ها رو به رو شوید .  شما باید از هر وسیله ای که پیدا می کنید ، استفاده کنید تا بتوانید زنده بمانید . شما همچنین می توانید برای محافظت از خود در  برابر بیگانگان ، دیوارهایی بسازید و برای پشتیبانی از یک ربات جنگی استفاده کنید تا مکان هایی که نمی توانید پوشش بدهید ، خطری برایتان ایجاد نکنند . در این بازی یک جدول رکورد جهانی وجود دارد که بهترین ها در آن ثبت می شوند و بازیکن های سراسر جهان از این طریق می توانند با یک دیگر به رقابت بپردازید . یک روز ، قهرمان شگفت انگیز ما در حال پیاده روی در جنگل های پر برف است و به دنبال یک ماجراجویی جدید می گردد . او چادر خود را برپا می کند و آتشی ایجاد می کند تا زیر آسمان زیبا و پر ستاره کمی استراحت کند و آرامش داشته باشد . ناگهان با نیرویی فوق العاده ، یک جسم ناشناس در نزدیکی چادر او به زمین سقوط می کند . هنگامی که قهرمان به آن نزدیک می شود ، بلافاصله متوجه می شود که این شی یک فناوری از دنیای دیگری است . در داخل این شی عجیب ، یک زنگ خطر فعال می شود و بیگانگان برای بازگردانی این بشقاب پرنده ی سقوط کرده به زمین می آیند و قهرمان قصه ی ما در خطر قرار می گیرد . 
نام: Snowman
حجم فایل: 656 مگابایت
شرکت سازنده: XOCUS
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - اول شخص شوتر - واقعیت مجازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: XOCUS
رمز فایل: www.download.ir

Snowman - VREX

Snowman VR is a standard-issue wave shooter with a focus on gameplay and "gun-play". The game features four guns; pistol (unlimited ammo but requires cooldowns), rifle, machine gun, and rocket launcher. Three amazing locations set the stage for the action. Endless numbers of enemies. Sci-fi guns for dual-blaster action! Use any means necessary for Survival! Build walls to protect yourself from aliens and take advantage of the support of a combat robot that will cover your blind side. In this game, you can compete with players around the world using the world record table.

لینک دانلود