دانلود نرم افزار SNS-HDR Pro v2.5.2 نسخه ویندوز

SNS-HDR Pro

نرم افزاری است که برای عکاسان و ویرایش کننده های تصاویر ساخته شده است . این نرم افزار با به کار گیری از تکنیک HDR عمق رنگ سیاه را در تصاویر بیشتر می کند و آن را به حد عالی می رساند در حدی که عکسی که بعد از به کارگیری از تکنیک های این نرم افزار می بینید با عکسی که قبل از آن دیده اید بسیار متفاوت خواهد بود . همچنین علاوه بر عمق بخشیدن به رنگ تاریک ، به رنگ های روشن نیز عمق می بخشد و مقدار وضوح آن را نیز بیشتر می کند . در دوربین های عکاسی حرفه ای که از این تکنیک بهره می برند باید چندین عکس به صورت همزمان از یک سوژه گرفته شود . اینگونه با ترکیب رنگ همه عکس ها یک عکس با رنگ بالاتر و مشابه با نمونه واقعی به چشمان بیننده می رسد . نرم افزار SNS-HDR Pro یک برنامه برای پردازش تصاویر با استفاده از همین تکنیک است که اکنون به رایگان در اختیار شما قرار گرفته است  . این نرم افزار با داشتن طیف گسترده ای از ابزار ها برای کار با تصاویر بهینه شده است و به همین خاطر تصاویر تولید شده با این نرم افزار طبیعی تر به نظر می رسند .

نرم افزار SNS-HDR Pro

دارای ویژگی های : ادغام چندین عکس همانند تکنیک HDR ، تراز رنگ و وضوح تصویر ، ابزار های ویرایش بینظیر ، ذخیره و بازیابی پروژه ها ، امکان ذخیره تصاویر در قالب فرمت های JPEG و TiFF پردازشگر تصاویر و عکس ها به صورت حرفه ای و … می باشد .
نام: SNS-HDR Pro
حجم فایل: 16.2
شرکت سازنده: SNS-HDR
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.5.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

SNS-HDR Pro v2.5.2

The HDR technique makes it possible to create an image so faithfully to how the scene is perceived in reality. When the scene being photographed has both very dark and very bright areas, the camera is unable to capture its entire range of luminosity.As a result, the image will contain underexposed or overexposed areas, which cannot be adequately corrected at the editing stage. In order to capture the full range of luminosity of such scenes, the HDR technique is used.

لینک دانلود