تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Sobolsoft Paste Clipboard To File Software v7.0 نسخه ویندوز

Sobolsoft Paste Clipboard To File Software

یک نرم افزار برای ویندوز است که می تواند به کمک کاربرانی که می خواهند یک صفحه وب را تبدیل به یک فایل متنی کنند ، بیاید و کار آنها را ساده کند . کار با نرم افزار Sobolsoft Paste Clipboard To File Software بسیار ساده است و تنها کاری که باید انجام دهید انتخاب محل ذخیره فایل مورد نظر است تا به همین راحتی فایل تبدیل به یک فایل متنی شود و در محل مورد نظر ذخیره شود . برنامه به صورت خودکار در حالت Minimize قرار می گیرد و در پایین سمت راست ویندوز جای می گیرد . قابلیت اجرای خودکار برنامه با روشن شدن کامپیوتر نیز یکی دیگر از قابلیت های آن است تا سرعت کار را برای شما بیشتر کند و سهولت در پیدا کردن نرم افزار را دو چندان کند . از دیگر ویژگی های

نرم افزار Sobolsoft Paste Clipboard To File Software

بدین شرح است : ذخیره همه نوع پرونده ، امکان دخیره فایل های تصویری ویدئویی به صورت صوتی ، امکان نام گذاری و دسته بندی فایل ها بر اساس چند فاکتور ، کاربرپسندی بالا در محیط برنامه و استفاده آسان در کنار قابلیت های فراوان و … .
نام: Sobolsoft Paste Clipboard To File Software
حجم فایل: 2.7 مگابایت
شرکت سازنده: Sobol Soft
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v7.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Sobolsoft Paste Clipboard To File Software - v7.0

This software offers a solution to users who want to save the clipboard to a text file quickly, easily & effectively.All you have to do is simply choose a filename style (time, date, incremental) and folder to save the text file to. Then press Ctrl+Alt+S to save the clipboard to a file.This application sits in the system tray at the bottom right corner of the screen.

لینک دانلود