دانلود نرم افزار SOFiSTiK SOFiCAD v2020-4 Build 850 نسخه ویندوز

SOFiSTiK SOFiCAD

یک نرم افزار فوق العاده برای طراحی و شبیه سازی عملکرد آیتم ها و موارد ساختمانی میباشد. ابعاد، سطوح، نماد ها و ارتباط آنها با یکدیگر را به راحتی توسط

نرم افزار SOFiSTiK SOFiCAD

بررسی کنید. به کمک این برنامه عملا میتوانید صفر تا صد سازه های خود را طراحی و شبیه سازی کنید، سازه هایی نظیر تونل ها، ساختمانها، پل ها و… همگی را میتوانید به کمک طیف وسیعی از ابزار های گوناگون که در SOFiSTiK SOFiCAD قرار داده شده است رسم کنید. رابط کاربری فوق العاده برنامه باعث شده تا مهدسانی که در این زمینه با نرم افزار هایی مانند اتوکد کار کرده اند به راحتی بتوانند با این برنامه نیز کار کرده و طرح های خود را شبیه سازی و سپس عملکرد آنها را بررسی کنند. علاوه بر این سازگاری این نرم افزار با اتوکد نیز ای دیگر ویژگی های فوق العاده آن به حساب می آید، به این صورت که شما میتوانید از طراح های اتوکد در این برنامه استفاده کرده و از آنها الگو بگیرید. سازه های خود را شبیه سازی کرده و در نهایت به آنالیز و بررسی دقیق آنها بپردازید، بررسی هایی نظیر ارتباط موارد با یکدیگر، هزینه های مصرفی، عملکرد سازه ها و… . علاوه بر این برنامه ریزی سازه های بزرگراه ها نیز توسط این برنامه امکان پذیر میباشد.
نام: SOFiSTiK SOFiCAD
حجم فایل: 516-286 مگابایت
شرکت سازنده: SOFiSTiK
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2020-4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

SOFiSTiK SOFiCAD v2020-4 Build 850

Steel bar and mesh layout for any reinforcing situation. Smooth integration in AutoCAD, flexible settings for office standards using styles, direct generation of the schedule, user-defined shapes, export of existing reinforcement for calculation according theory 2nd order, polygonal mesh layout, macros to create parametric members.

لینک دانلود