تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار SoftInterface Convert XLS v13.72 نسخه ویندوز

SoftInterface Convert XLS

مناسب اشخاصی است که قصد تغییرات فایل هایی با فرمت XSL را به صورت تعداد و گروهی دارند و می خواهند به عنوان مثال فایل های درون یک فولدر را تغییر داده و به شکل دیگری تبدیل کنند . این نرم افزار بی نیاز به برنامه اکسل است و سرعت کار با آن 10 تا 20 برابر سریعتر می باشد و با رابط کاربری که دارد می تواند مناسب همه اشخاص با هر مقدار معلومات باشد . نرم افزار SoftInterface Convert XLS برای کاربر محیطی فراهم می کند که در آن می تواند فایل های اکسل با فرمت XSL یا XLSX و حتی TXT و CSV را به شکل منظم و دقیقی تغییر دهد و در آنها تغییرات فراوانی را اعمال کند . از دیگر امکانات

نرم افزار SoftInterface Convert XLS

می توان به : امکان ساخت زمان بندی که کارها را در زمان مناسب انجام دهد ، دارای حط فرمان بی نهایت و اجرای رابط گرافیکی ، فایل های ورودی را بعد از پردازش انتقال دهید یا حذف کنید ، امکان تغییرات در فایل های اکسل به صورت گروهی ، امکان متوقف کردن فایل در حال انجام کار و از سرگیری مجدد آن ، پشتیبانی از اکثر زبان های موجود و … اشاره کرد .
نام: SoftInterface Convert XLS
حجم فایل: 9.2 مگابایت
شرکت سازنده: Softinterface
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v13.72
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

SoftInterface Convert XLS - v13.72

If you need to convert/manipulate one or thousands of files, located in one or many folders this is the tool! Conversions can be done 10-20 times faster without using MS Excel.Repeat complex conversion tasks simply by restoring prior ‘Conversion Jobs’. A ‘Conversion Job’ consists of all ‘Conversion Tasks’ that you specify to be done within the ‘Convert XLS’ user interface. This makes your future work to manipulate and convert XLS/XLSX /CSV/TXT files on a regular basis a mindless endeavor.

لینک دانلود