تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی ترسناک SONG OF HORROR COMPLETE EDITION v1.0.0 نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/08/11 نسخه SONG OF HORROR COMPLETE EDITION - GOG اضافه شد.

SONG OF HORROR

یک بازی ماجرایی و ترسناک می باشد که بر روی ارائه ی ترس روان شناختی و لاو کرفتی تمرکز دارد و تجربه ای تاریک و سینمایی را به بازیکن ها ارائه می دهد. این عنوان تمرکز زیادی بر روی روایت داستان دارد و ماجرای آن به صورت قسمت به قسمت پیش می رود و انتخاب بازیکن ها در آن تاثیر گذار است و می تواند پایان متفاوتی را برای بازی رقم بزند . داستان این بازی درباره ی یک نویسنده ی مشهور با نام سباستین پی هوشر است که به همراه تمام اعضای خانواده ی خود گم شده است . هنگامی که ویراستار او از این موضوع مطلع می شود ، با نگرانی دستیار خود را به خانه ی سباستین می فرستد تا شاید بتواند اطلاعاتی از او به دست آورد ، اما او نیز هرگز بازنگشت . این ناپدید شدن ها کم کم بیشتر می شوند و هر روز شاهد گم شدن عده ی دیگری از مردم هستید و این یک چیز مخوف را آشکار می سازد ، به نظر می رسد که یک موجود تاریک و بی نام و نشان که فقط از او با نام حضور یا The Presence یاد می شود مسئول این اتفاقات است و این موضوع ماجراهای ترور فرا طبیعی و غیر قابل پیش بینی بازی را شکل می دهد . توسعه دهندگان این بازی در این عنوان می خواهند یک تجربه ی ترسناک پویا و متفاوت را به بازیکن ها ارائه بدهند . شخصیت منفی

بازی SONG OF HORROR COMPLETE EDITION

که یک موجود با قدرت های فرا طبیعی می باشد ، توسط یک هوش مصنوعی پیشرفته کنترل می شود که بر روی اعمال و تصمیمات شما نظارت دارد و بر اساس آن ها شما را با موقعیت های ترسناک غیر قابل پیش بینی ای رو به رو می کند . به شما پیشنهاد می کنیم که اگر به دنبال یک بازی متفاوت و جدید در سبک ترسناک هستید ، حتما این بازی را تجربه کنید . 
نام: SONG OF HORROR
حجم فایل: 15.8 گیگابایت
شرکت سازنده: Protocol Games
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 8
ورژن: v1.0.0
نسخه: GOG
آپدیت: COMPLETE EDITION
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ترسناک - اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Raiser Games
رمز فایل: www.download.ir

SONG OF HORROR COMPLETE EDITION - GOG

The famed writer Sebastian P. Husher has gone missing, along with his entire family. Worried, his editor sent an assistant to his house in order to look for him – but he never came back... These disappearances spark a set of events that will soon reveal something dreadful: a nameless, dark entity known only as The Presence seems to be responsible.

لینک دانلود