دانلود بازی اندروید گربه صوتی Sonic Cat v1.3.70

Sonic Cat

یک بازی موزیکال برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی تنها کاری که شما باید بکنید این است که موزیک مورد علاقه خود را پخش کنید و نسبت با ریتم موزیک بر روی صفحه گوشی خود ضربه بزنید و رو به جلو حرکت کنید . در طول مسیر مکعب های کوچکی قرار دارند که شما باید با استفاده از سلاح مورد علاقه خود همراه با ریتم موزیک به آن ها ضربه بزنید . در این بازی ترکیب فوق العاده از 100 آهنگ فوق العاده وجود دارد که در طول بازی به آن ها اضافه می شود . هر کدام از مراحل بازی دارای طراحی منحصر به فرد و جذابی می باشد از ظیف گسترده سلاح ها و پوسته ها استفاده کنید و ساعت ها سرگرم شوید . موسیقی هایی که در این بازی وجود دارد از درخشان ترین موسیقی دان های مستقل جهان جمع آوری شده اند .

Sonic Cat

ترکیبی خلاقانه از موسیقی و گیم پلی سریع در محیطی فانتزی را ارائه می دهد ، ریتم موزیک را حس کنید و با انگست هایتان ضربه بزنید .
نام: Sonic Cat
حجم فایل: 79 مگابایت
شرکت سازنده: Badsnowball Limited
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.3.70
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: موزیکال
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.1 به بالا

Sonic Cat - v1.3.70

One of the most addictive games in 2020 is coming!!!!! Sonic Cat is an innovative combination of fancy music and fast-paced gameplay, all you need to do is to listen to the music and move your fingers.

لینک دانلود