تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Space Pirate Trainer نسخه کرک شده VREX

Space Pirate Trainer

بازی واقعیت مجازی جدیدی در سبک اکشن اول شخص شوتر علمی تخیلی می باشد . این بازی به نوعی یک مربی برای شما می باشد ، یک مربی که شما را برای تبدیل شدن به یک دزد حرفه ای و بزرگ فضایی آماده می کند و نهایتا شما را به یک افسانه تبدیل می کند ، افسانه ای که به تالار مشاهیر ورود پیدا می کند و همه او را می شناسند . بازی Space Pirate Trainer با الهام از فیلم های علمی تخیلی قدیمی ساخته شده است و سعی دارد طرفداران این گونه فیلم ها را موقعیت های جالب و جذابی که ممکن عاشق تجربه کردنشان باشند ، قرار دهد . شما در این عنوان با امواج بی پایانی از Droid ها مبارزه خواهید کرد و به همین مظور به اسلحه ها و وسایل و تجهیزات پیشرفته ای دسترسی دارید . یکی از مواردی که در این بازی ممکن است از امتیاز شما کم کند و نگذارد به بهترین رتبه ها برسید ، استفاده از سپر است ، بنابراین شما باید در طول تجربه ی این بازی تلاش کنید تا از شلیک ها جاخالی بدهید . توسعه دهندگان این بازی در استودیوی I-Illusions تلاش زیادی کرده اند تا یک تجربه ی بسیار دوست داشتنی و لذت بخش را به بازیکن ارائه بدهد و برای این کار هنور هم تلاش می کنند ، آن ها از زمان عرضه ی بازی به روز رسان هایی برای این عنوان منتشر کرده اند که بسیاری از مشکلات بازی را برطرف کرده و همچنین بهبودهایی نیز اعمال کرده است . وب سایت Polygon در نقد و بررسی

بازی Space Pirate Trainer

می نویسد که این عنوان تجربه ای است که واقعا پتانسیل پلتفرم واقعیت مجازی را نشان می دهد و به خوبی ویژگی های آن را به نمایش می گذارد ، این بازی واقعا چالش برانگیز است و لذت آن را با کلمه ها نمی توان توصیف کرد . 
نام: Space Pirate Trainer
حجم فایل: 739.5 مگابایت
شرکت سازنده: I-Illusions
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز استیم: 10
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - اول شخص شوتر - واقعیت مجازی - علمی تخیلی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: I-Illusions
رمز فایل: www.download.ir

Space Pirate Trainer - VREX

Remember those awesome classic arcade cabinets? Imagine if those were immersive... Space Pirate Trainer puts you in one of those; fighting off relentless waves of droids with all the weapons and gadgets you would ever need as a space pirate. You better dodge some of those incoming lasers though, since just using your shields won't get you in the top rankings. Pick up your blasters, put on your sneakers, and dance your way into the Space Pirate Trainer hall of fame.

لینک دانلود