دانلود نرم افزار Splunk Enterprise v7.2.4 – Win/Mac

Splunk Enterprise

نام نرم افزاری در زمینه جمع آوری و آنالیز داده های بزرگ میباشد که آنالیز و ارزیابی داده های بزرگ (Big Data) تولید شده در زیر ساختهای تکنولوژیک شرکت و سیستم های امنیتی و برنامه های تجاری سازمان شما نگرشی عمیق در روند پیشرفت کسب و کارتان در اختیار شما قرار میدهد و برای انجام این کار تمامی اتفاقات اعم از تراکنشهای امنیتی ، قعالیت های شبکه را تحت نظر گرفته و اطلاعات با ارزشی از داده های خام جمع آوری شده توسط ماشین در اختیار شما قرار میدهد و به این ترتیب باعث بهبود هوش تجاری نیز خواهد شد.

نرم افزار Splunk Enterprise

با دارا بودن قابلیتهای مختلف از جمله جستجوی پیشرفته و همه جانبه ، تصویر سازی و استفاده از چارتها و نمودارهای مختلف و همچنین دارا بودن قالبهای آماده از پیش تعریف شده که شما را در کسب این اطلاعات و به اشتراک گذاری آنها یاری مینماید. تنها چیزی که لازم دارید این است که داده های خام را در اختیار Splunk Enterprise قرار داده و بقیه کار را به آن بسپرید. ماموریت اصلی این برنامه هوشمند سازی سازمان ها و کسب و کارها از طریق آنالیز همه جانبه داده های خام آن ها و یافتن مشکلات و نقاط ضعف کسب و کارها و نمایش درست نقاط ضعف آن ها میباشد. این برنامه تا کنون بیش از 10 هزار مشتری در سراسر دنیا را در اختیار داشته است.ویژگی های نرم افزار Splunk Enterprise:توانایی جمع آوری و تهیه فهرست از داده ها تقریبا از هر منبع داده ایدارا بودن قابلیت جستجو و رابط کاربری ساده و قدرتمندتوانایی آنالیز جامع و تصویری کردن داده های مختلف از طریق چارتها و نمودارهای متنوعامکان فیلتر کردن داده های مختلف (مناسب برای داده هایی با حجم زیاد)قابلیت چند کاربره بودن برنامه (میتوان چندین کاربر با نام کاربری و پسورد مجزا و سطوح دسترسی جداگانه تعریف کرد)
نام: Splunk Enterprise
حجم فایل: 406.81 مگابایت
شرکت سازنده: Splunk
ورژن: v7.2.4
نسخه: 64 بیتی
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe - dmg
پلتفرم: ویندوز ، مک
رمز فایل: www.download.ir

Splunk Enterprise v7.2.4 - Win/Mac

Splunk is software for collecting and analyzing big data. This program provides you with a deep insight into the process of growing your business by analyzing and evaluating the Big Data generated in your company’s technological infrastructure, security systems and business applications. splunk monitors everything from user clicks to security transactions and networking activities. This powerful product will provide valuable information from raw machine-collected data and thus improve business intelligence.

لینک دانلود