تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Spooky Night 2 کرک شده نسخه VREX

Spooky Night 2

بازی اکشن ، نقش آفرینی و ماجرایی با اتفاقات بسیار فراوان و زیبا است که البته از واقعیت مجازی یا VR پشتیبانی می کند . این بازی که نسخه دوم بازی با نام Spooky Night یا شب شبح می باشد به طور کامل با تغییراتی همراه بوده است . به عنوان مثال تصاویر این بازی گرافیکی تر شده اند ، دقیقه ها بازی با چندین مرحله که همگی بهینه شده اند ، شخصیت های جدید به بازی اضافه شده است ، هیولاهای جدید همراه با رئیس های هر مرحله ، سلاح های جدید و اهداف جدید به بازی اضافه شده است و … . بازی Spooky Night 2 درباره جادوگری بدجنس به نام گریملدا است که بچه ها را برای ساخت بزرگترین ارتش خودش می دزدد و با مینیون هایی قصد ساخت ارتشی بزرگ و به پا کردن آشوب در همه جای دنیا را دارد . شما هم به عنوان یک قهرمان با سلاح هایی که در اختیارتان قرار می گیرد مقابل او و لشگرش می ایستید و وظیفه دارید کودکان اسیر شده را آزاد کنید و قبل از اینکه با لشگر مینیونی گریملدا رو به رو شوید خودتان را حسابی قدرتمند کنید و سلاح هایتان را به روز کنید و همه آنها را شکست دهید . جنگ سختی پیش روی شماست و در هر مرحله یک رئیس مقابل شما قرار می گیرد که سعی بر شکست شما دارد و شما برای رسیدن به مرحله بعدی باید او را از بین ببرید . همچنین در

بازی Spooky Night 2

مناطق هشتگانه ای وجود دارد که هرکدام منحصر به فرد هستند و چالش های مخصوص به خود را دارند . و در آخرین مرحله نیز با جادوگر پلید ، گریملدا رو به رو می شوید . آیا شما کسی هستید که یک بار و برای همیشه این جادوگر بدجنس را از بین می برد ، آیا تبدیل به یک قهرمان بزرگ می شوید و همه کودکان اسیر شده را از چنگال گریملدا آزاد می کنید و یا در این راه شکست می خورید . برای اجرای این بازی داشتن یکی از هدست های واقعیت مجازی الزامی می باشد. 
* این بازی تنها با هدست های واقعیت مجازی (VR) قابل بازی می باشد *
 
نام: Spooky Night 2
حجم فایل: 650 مگابایت
شرکت سازنده: Aureal Studio
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، واقعیت مجازی ، ماجرایی ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Aureal Inc
پیش نیاز: هدست واقعیت مجازی (VR)
رمز فایل: www.download.ir

Spooky Night 2 - VREX

Completely revamped visuals, tons of game-play, jam packed with multiple levels, new characters, new monsters, new weapons and new objectives! (Mini Boss Fights) ( 4 weapons ) ( 13 Enemies ) Fun for the whole family RPG ADVENTURE game.The Witch Grimelda is still at it! Stealing children and growing her monster minion army. In this sequel you will be taken back to the first place you encountered Grimelda , prepared and equipped with your homemade weapons you confront her.

لینک دانلود