تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Spooky Station Build 4706787 نسخه Portable

Spooky Station

کالکشنی از 9 بازی ترسناک کم‌حجم است که هر کدام در سبک مختلفی بوده و سناریوهای متنوعی به بازیکن ارائه می‌دهد. اولین و شاید مهم‌ترین بازی این مجموعه SpookyCooking نام دارد که شما را به عصر بازی‌های آرکید برده و حسی نوستالژیک به بازیکنان القا می‌کند. بازی از مکانیک گیم پلی بسیار ساده‌ای پیروی می‌کند. در مرکز محیط یک دیگ بزرگ وجود دارد و شما باید به‌گونه‌ای به کدوتنبل‌ها شلیک کنید که آن‌ها مستقیماً در درون دیگ بیفتند. در نگاه اول روند این بازی بسیار ساده به نظر می‌رسد اما در حین تیراندازی باید از موانع کوچک و بزرگی که شما را تهدید می‌کند دوری کرده و جاخالی بدهید. بازی دوم این سری Tower of 100 floors نام دارد. این بازی شما را به سیاه‌چال‌های تاریک و عمیقی می‌برد که عمق آن به بیش از صد طبقه می‌رسد و هر طبقه از طریق دالان‌های تنگ و تاریکی به دیگری متصل شده است. این بازی شباهت بسیار زیادی به بازی‌های ماجرایی و روگلایک کلاسیک داشته و می‌تواند خاطرات خوشی برایتان زنده کند. سومین بازی این مجموعه Wishing Sarah نام دارد. بازی شما را در نقش ماجراجویی جوان به نام سارا قرار می‌دهد که در جهانی عجیب‌وغریب و ناشناخته گیر افتاده است! سایر عناوین موجود در بازی Spooky Station به ترتیب CosmicRain ،Thursday the 12th ،CurseBringer ،Worship the Demon Lord with friends ،KillingMoon و Spookids نام دارد که هر کدام دارای سبک و گیم پلی منحصربه‌فردی بوده و به نوعی شما را سرگرم خواهند کرد.
نام: Spooky Station
حجم فایل: 531 مگابایت
شرکت سازنده: Coletivo Vaca Roxa, Vee, JoyMasher, PKO Game Studio, Spookids Team, Calangames, Expresso Studios, Pastel Studios, Heavy Sheep, LASTONE, Asteristic Game Studio
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 8
ورژن: Build 4706787
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Estúdio Vaca Roxa
رمز فایل: www.download.ir

Spooky Station Build 4706787 - Portable

Spooky Station is a game pack filled with 9 ghostly games of all types. From an arena-brawler to a rogue-like, from a text-adventure to a shoot 'em up, this bundle is certain to spook your socks off!

لینک دانلود