تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید SRCH v5.8.6

SRCH

نام بازی جدید و متفاوت در سبک بازی های پازل و تفننی بوده که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را به صورت رایگان از سایت ما دریافت کرده و نظرات خود را به اشتراک بگذارید . در این بازی شما با پازل های رنگی و اشکال بسیار جالب و تخیلی سرو کار خواهید داشت و باید با خلاقیت های متفاوت و سلیقه ای خود اشکال را رنگ آمیزی کنید ولی بازی به همین سادگی نبوده و شما باید طبق قوانین رنگ آمیزی کنید و آنها با یک دیگر همخوانی داشته باشند تا بتوانید به مراحل بعدی بازی دست پیدا کنید . شما می توانید در هر مرحله با جمع آوری امتیاز اشکال مختلف را باز کرده و با استفاده از آنها بازی را جلو ببرید .

بازی SRCH

دارای گرافیک رنگی و بسیار با کیفیتی می باشد که مخاطبان را جذب خود خواهد کرد . در این بازی شما احتیاج به حافظه ای قوی خواهید داشت که بازی کردن به تدریج حافظه خود را تقویت خواهید کرد و باید جای اشکال و رنگ آمیزی ها را به خاطر بسپارید که به حافظه ی هندسی شما بسیار کمک کرده و باعث دوری از آلزایمر می شود . بازی دارای بیش 100 تصویر مختلف و می باشد که در نسخه های بعدی بازی به این تصاویر اضافه خواهد شد .
نام: SRCH
حجم فایل: 51 مگابایت
شرکت سازنده: Wowmaking
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v5.8.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: پازل - تفننی
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 و بالاتر

SRCH - v5.8.6

SRCH! is a coloring book + unique brain exercises for men and women to challenge your attention and memory. Why is SRCH unique? We combine puzzles with coloring games. First, you’ll need to search and find certain objects in the puzzle. And color them! Dive into the world of colorful painting games. Search, find and color with your friends.

لینک دانلود