تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Starport Delta نسخه کرک شده CODEX

Starport Delta

یک بازی استراتژی در زمان واقعی یا RTS است که در آن بازیکنان باید با مدیریت منابع ، تعمیر و نگهداری ایستگاه ها ، ساختمان و گسترش یک ایستگاه فضایی را متعادل کنند و بعد از سکنا گزیدن جمعیت در آن ، نیازهای ساکنین را نیز برطرف کنند ، در حینی که منابع را کنترل می کنند ، چرا که منابع در فضا بسیار محدود است و اگر با کمبود منابع دچار شوید به مشکلی جدی بر می خورید . این بازی مخصوص کسانی است که یک بازی استراتژیک با داستانی جذاب و در محیطی فضایی را دوست دارند و تنها به پیشرفت مناطق تحت نظرشان اهمیت می دهند و از جنگ افروزی بدشان می آید همچنین این بازی به شما کمک می کند تا ضمن مقابله با خطرات و پاداش هایی که در فضا وجود دارد ، در طراحی و ساخت ایستگاه های فضایی متمرکز شوید ، امکانات جدید را کاوش کنید و دیدگاه خود را با هر ایستگاهی که ایجاد می کنید حفظ کنید و همه این موارد در حالی است که زیبایی های فضا را از دید بازی Starport Delta تجربه می کنید . همانطور که گفته شد این بازی مخصوص کسانی است که از جنگ افروزی خوششان نمی آید و تنها به ساخت و مدیریت اهمیت می دهند ، اما این بدان معنی نیست که کسانی دوست ندارند به شما حمله کنند تا آنچیزی که ساخته اید و مدیریت کرده اید را از شما بگیرند . در

بازی Starport Delta

شما مورد حمله دزدان فضایی قرار می گیرید و باید با آنها مقابله کنید چرا اگر به آنها اجازه دهید همه منابع شما را از بین می برند و آنچیزی که برایش زحمت کشیده اید را نیز نابود می کنند و عملا شما شکست می خورید . پس بهترین کار دفاع از مالکیت خودتان است که برای اینکار سلاح های دفاعی زیادی در بازی برای شما تدارک دیده شده است . از حالت SandBox بازی که می توانید با خیال راحت و بدور از داستان یا … سازه های خودتان را بسازید و به اشتراک بگذارید نیز غافل نشوید . 
نام: Starport Delta
حجم فایل: 2.38 گیگابایت
شرکت سازنده: Cloudfire Studios
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Cloudfire Studios
رمز فایل: www.download.ir

Starport Delta - CODEX

Starport Delta is a real-time strategy game where players must balance building and expanding a space station with managing resources, station maintenance and resident requirements. For strategy fans who want to build among the stars without worrying which personnel is in charge of lasers, Starport Delta helps you focus on designing and building space stations while dealing with the dangers and rewards of space.

لینک دانلود