تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر STATIONflow نسخه کرک شده Portable

STATIONflow

یک بازی شبیه‌ساز ساخت و مدیریت ایستگاه قطار است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی DMM GAMES طراحی و منتشر شده است. شما وظیفه دارید تا با ساخت ایستگاه‌های بهینه و مدیریت جمعیت موجود در آن از ترافیک و ازدحام جمعیت در بخش‌های مختلف آن جلوگیری کرده و ایستگاهی آرام و در عین متعادل خلق کنید. هر کدام از شهروندانی که داخل ایستگاه هستند شرایط و موقعیت بخصوصی دارند که آن‌ها را از یکدیگر متمایز می‌کند. ایستگاه‌ها باید طوری طراحی شوند که شرایط و الگوی های خاص و ویژه‌ی افراد مختلف را مدنظر قرار دهند. محدودیت‌های شبکه ای به‌هیچ‌عنوان در

بازی STATIONflow

وجود ندارد و در ساخت ساز عناصر مختلف مانند پله‌برقی و راهروها کاملاً آزاد هستید. کنترل ایستگاه‌های مختلفی به شما سپرده شده است که باید به کمک راه های ارتباطی مانند پله و آسانسور آن‌ها را به یکدیگر متصل کرده و شبکه‌ای کارا و در دسترس ایجاد کنید. هدف نهایی این است که از ازدحام و شلوغی جمعیت در یک بخش جلوگیری کرده و سیستم را طوری طراحی کنید که همه مسافران در سریع‌ترین زمان ممکن به مقصد برسند. در کنار ساخت ساز، نشانه‌گذاری نیز بسیار مهم است. با کمک این نشانه‌ها می‌توانید سیل‌های جمعیتی را در جهت مدنظر خود هدایت کرده و از ازدحام و شلوغی جلوگیری کنید. باید از سرویس‌های مختلف خدماتی و کالایی به منظور تأمین نیازهای مختلف مسافران استفاده کنید. از جمله مهم‌ترین این سرویس ها می‌توان به رستوران‌ها، سرویس‌های بهداشتی و دستگاه‌های فروش خودکار اشاره کرد. 
نام: STATIONflow
حجم فایل: 345 مگابایت
شرکت سازنده: DMM GAMES
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: شبیه ساز - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: DMM GAMES
رمز فایل: www.download.ir

STATIONflow - Portable

Have you ever been stuck in a train or subway station, crowded and congested, fighting to get on the escalator? Have you ever wandered around lost, cursing the lack of proper signage? Have you ever thought to yourself “I could design this station better”?

لینک دانلود