تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Stronghold: Warlords v1.3.21034.1 – GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/10 نسخه Stronghold: Warlords v1.3.21034.1 - GOG اضافه شد.

Stronghold: Warlords

خان های بزرگ ، جنگ سالارهای امپراتوری های باشکوه و فرماندهان شوگان در این بازی گرد هم آمده اند ، در جدیدترین نسخه از مجموعه ی کلاسیک استراتژیک شبیه ساز قلعه ی استودیوی Firefly . به فرمانده هایی که با هوش مصنوعی کنترل می شوند در میدان نبرد فرمان بدهید و اقتصاد قلعه ی خود را بسازید و با توپ و اسلحه دشمن های خود را محاصره کنید .

بازی Stronghold: Warlords

استرانگهولد برای اولین بار به شما اجازه می دهد تا جنگ سالارانی را برای خود استخدام کنید و آن ها را ارتقا دهید و در سراسر میدان نبرد آن ها را کنترل کنید . هر جنگجویی که جذب می کنید توانایی ها و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد و می توانید توانایی های آن ها را با ارتقا دادن ، تقویت کنید . شما همچنین می توانید افرادی را برای کارهای صنعتی خود ، تقویت مرزها ، ساخت اسلحه و قوی تر کردن ارتش خود جذب کنید . ماموریت های زیادی در کمپین این بازی وجود دارند که همه شان به لطف عمیق تر شدن عناصر استراتژیک در گیم پلی بازی بسیار جذاب تر شده اند . این نسخه اولین سری بازی استرانگ هولد Stronghold: Warlords است که بر روی خاور دور تمرکز دارد و اقتصاد در آن اهمیت ویژه ای دارد . شما می توانید جنگ سالاران امپراتوری ، مغول ، ژاپنی یا چینی را تحت فرمان خود بگیرید و برای مبارزه از آن ها استفاده کنید . باروت یکی از سلاح های بسیار قوی این بازی است و وجود آن تنوع جدیدی به سیستم گیم پلی این بازی بخشیده است و آن را با سایر نسخه ها متمایز می کند . واحدهای نظامی مختلفی در این بازی وجود دارند که هر کدام با انجام حرکت های مختلفی در میدان نبرد طراحی شده اند . داستان این بازی از سه قرن پیش از میلاد مسیح شروع می شود تا حمله ی مغول و چنگیز خان ادامه خواهد داشت . این بازی به گونه ای طراحی شده تا هم برای بازیکن های باتجربه و قدیمی این سری جذاب باشد و هم برای افراد تازه وارد . بازی استرانگ هولد Stronghold: Warlords برای عرضه در سال میلادی جاری برنامه ریزی شده است .
نام: Stronghold: Warlords
حجم فایل: 5.7 گیگابایت
شرکت سازنده: FireFly Studios
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
ورژن: v1.3.21034.1
نسخه: GOG
آپدیت: May 2021
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - شبیه ساز - تاریخی
منتشر کننده: FireFly Studios
رمز فایل: www.download.ir

Stronghold: Warlords v1.3.21034.1 - GOG

Game Features
  • CONQUER AND COMMAND WARLORDS across the battlefield unlocking more powerful castles, armies and abilities.

  • RELIVE HISTORICAL CAMPAIGNS from 3rd century BC China, to the rise of the Tokugawa shogunate and coming of the Mongol Empire.

  • RECRUIT NEW UNITS including imperial fire lancers, disciplined samurai, Mongolian horse archers and deadly ninja.

  • RAZE YOUR ENEMIES with the arrival of gunpowder and new siege weapons like the hwacha arrow launcher, siege tower and fire oxen!

  • BECOME THE GREATEST LORD through fear or admiration using a range of medieval entertainment, taxation and torture.

لینک دانلود