تبلیغات
تبلیغات

بازی کامپیوتر Stronghold: Warlords

Stronghold: Warlords

خان های بزرگ ، جنگ سالارهای امپراتوری های باشکوه و فرماندهان شوگان در این بازی گرد هم آمده اند ، در جدیدترین نسخه از مجموعه ی کلاسیک استراتژیک شبیه ساز قلعه ی استودیوی Firefly . به فرمانده هایی که با هوش مصنوعی کنترل می شوند در میدان نبرد فرمان بدهید و اقتصاد قلعه ی خود را بسازید و با توپ و اسلحه دشمن های خود را محاصره کنید .

بازی Stronghold: Warlords

برای اولین بار به شما اجازه می دهد تا جنگ سالارانی را برای خود استخدام کنید و آن ها را ارتقا دهید و در سراسر میدان نبرد آن ها را کنترل کنید . هر جنگجویی که جذب می کنید توانایی ها و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد و می توانید توانایی های آن ها را با ارتقا دادن ، تقویت کنید . شما همچنین می توانید افرادی را برای کارهای صنعتی خود ، تقویت مرزها ، ساخت اسلحه و قوی تر کردن ارتش خود جذب کنید . ماموریت های زیادی در کمپین این بازی وجود دارند که همه شان به لطف عمیق تر شدن عناصر استراتژیک در گیم پلی بازی بسیار جذاب تر شده اند . این نسخه اولین بازی سری است که بر روی خاور دور تمرکز دارد و اقتصاد در آن اهمیت ویژه ای دارد . شما می توانید جنگ سالاران امپراتوری ، مغول ، ژاپنی یا چینی را تحت فرمان خود بگیرید و برای مبارزه از آن ها استفاده کنید . باروت یکی از سلاح های بسیار قوی این بازی است و وجود آن تنوع جدیدی به سیستم گیم پلی این بازی بخشیده است و آن را با سایر نسخه ها متمایز می کند . واحدهای نظامی مختلفی در این بازی وجود دارند که هر کدام با انجام حرکت های مختلفی در میدان نبرد طراحی شده اند . داستان این بازی از سه قرن پیش از میلاد مسیح شروع می شود تا حمله ی مغول و چنگیز خان ادامه خواهد داشت . این بازی به گونه ای طراحی شده تا هم برای بازیکن های باتجربه و قدیمی این سری جذاب باشد و هم برای افراد تازه وارد . این عنوان برای عرضه در سال میلادی جاری برنامه ریزی شده است . 
نام: Stronghold: Warlords
شرکت سازنده: FireFly Studios
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - شبیه ساز - تاریخی
منتشر کننده: FireFly Studios
رمز فایل: www.download.ir

Stronghold: Warlords

For the first time ever Stronghold: Warlords allows you to recruit, upgrade and command AI lords across the battlefield in the form of in-game ‘Warlords’. Each warlord under your command boosts your strategic prowess with unique perks, characteristics and upgradeable abilities. Put them to work for your industry, fortifying borders, forging weapons or team up for a pincer attack! Each campaign mission, skirmish game and multiplayer battle means a fresh set of warlords to command and new strategic depth to discover.

لینک دانلود