تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Super Bit Blaster XL نسخه DARKZER0

Super Bit Blaster XL

یک بازی اکشن بسیار جذاب است که در سال 2020 و توسط استودیو Nickervision Studios طراحی و منتشرشده است. گیم پلی بازی به سبک خاصی طراحی‌شده است که تاکنون نظیر آن را ندیده‌اید. سفینه فضایی شما به‌هیچ‌عنوان در میان ستارگان توقف نمی‌کند و شما وظیفه‌دارید تا هر طور شده با کمک کلیدهای boost/brake از برخورد با سایر اجسام موجود در گیم پلی یعنی دشمنان و موانع خودداری کنید. هر چه جلوتر می‌روید به تعداد موانع و دشمنان افزود شده و سرعت گیم پلی نیز به‌مراتب بیشتر می‌شود و در همین راستا در بازی Super Bit Blaster XL روندی از آسان به سخت را تجربه خواهید کرد. همان‌طور که سفینه هیچ‌وقت متوقف نمی‌شود شلیک کردن و تیراندازی سفینه نیز بدون توقف و خارج از کنترل شما ادامه دارد! به همین خاطر، باید تمامی سعی و دقت خود را به کار ببرید تا بتوانید تمامی مهمات، پاورآپس ها و سایر آیتم‌های پراکنده در گیم پلی را جمع‌آوری کنید. طبیعتاً هر چه آیتم‌های بیشتری جمع‌آوری کنید اسلحه‌هایی مخرب‌تر و سرعت بیشتری خواهید داشت و درنهایت مدت‌زمان بیشتری در گیم پلی شلوغ و پر از تحرک بازی دوام خواهید آورد. هر چه در پایان هر مرحله از

بازی Super Bit Blaster XL

امتیاز بیشتری داشته باشید سکه‌های بیشتری به دست خواهید آورد. سکه‌ها کلیدی‌ترین عنصر گیم پلی و بهای ارتقا و خرید سفینه‌های قدرتمندتر هستند. برای طراحی این عنوان از بازی‌های آرکید کلاسیک که در دهه 80 میلادی موردتوجه بود الهام گرفته‌شده است و در همین راستا می‌تواند حسی نوستالژیک را در گیمرهای قدیمی به وجود آورد. گیم پلی بازی بسیار روان و ساده است و هر شخصی با هر سنی می‌تواند به‌سرعت با آن تعامل برقرار کند. کاربران قادرند تا علاوه بر کیبورد از گیم پد های استاندارد نیز استفاده کنند. پاور آپس ها یکی از حیاتی‌ترین عناصر گیم پلی هستند زیرا قابلیت‌های سفینه را برای مدتی محدود ارتقا می‌دهند و کمک می‌کنند تا امتیاز بیشتری جمع‌آوری کنید. 
نام: Super Bit Blaster XL
حجم فایل: 58 مگابایت
شرکت سازنده: Nickervision Studios
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKZER0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Nickervision Studios
رمز فایل: www.download.ir

Super Bit Blaster XL - DARKZER0

I began creating Bit Blaster XL for Steam on a whim back in late 2015. I never could have imagined how its release would alter the direction of my life. Through it's success I was able to now support myself as a full-time game developer. These last few years in game development have provided me with so many amazing opportunities. I couldn't have done the majority of this without the great support of the community that appeared out of nowhere to play my silly little arcade game.

لینک دانلود