تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Super Hero Bike Mega Ramp v2.7

Super Hero Bike Mega Ramp

بازی محبوب در سبک موتور سواری می باشد . شما در این بازی خنده دار می توانید ابر قهرمان هایی مانند سوپر من ، بت من ، اسپایدر من و غیره انتخاب کرده و با آنها سوار دوچرخه و یا موتور هایی مسابقه ای شده و با سرعت هرچه تمام تر مسیر جاده ای مسابقه را طی کرده تا مرحله را برنده شوید . شما می توانید با برنده شدن در مراحل بازی و کسب امتیاز های بازی ابر قهرمانان جدید را در بازی باز کرده و یا موتور های جدید خریداری کنید تا در مسابقات سخت تر و چالشی تر بازی شرکت کنید . بازی بر اساس فیزیک واقعی و بسیار جذاب همراه با گرافیکی سه بعدی و خیره کننده  طراحی شده است که مخاطبان را جذب خود می کند . شما باید در مسابقات خود بر روی تپه ها بروید و بر فراز شیب های شدید جاده های کوهستانی پرواز کنی تا امتیاز های زیادی در مراحل با انجام این حرکات کسب کنید .

بازی Super Hero Bike Mega Ramp

دارای محیط یا سطح های مختلفی می باشد که هر کدام دارای فیزیک و جاده ای متفاوت می باشد و حالتی تنوعی را به بازی خواهند داد . این بازی کاملا رایگان و آفلاین می باشد .
نام: Super Hero Bike Mega Ramp
حجم فایل: 45 مگابایت
شرکت سازنده: SOCEM
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.7
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: مسابقه ای - هیجانی
مناسب برای گروه سنی: تمامی سنین
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Super Hero Bike Mega Ramp - v2.7

 Super Hero Bike Mega Ramp is the best super heroic racing game. Did you ever imagine if you had super power what all you could do???? Welcome heroes to the play with your coolest Super Hero & check out their amazing superpowers
لینک دانلود