دانلود نرم افزار SuperF4 v1.4 نسخه ویندوز

SuperF4

نرم افزاری کاربردی است و با نصب آن بر روی دستگاه ویندوزیتان می توانید یکسری میانبر های کیبورد را تغییر دهید و آنها را افزایش دهید . به عنوان مثال با نصب این نرم افزار و فشردن دکمه های Ctrl+Alt+F4 همه برنامه های باز روی ویندوز بسته می شوند و البته این عمل با فشردن دکمه Alt+F4 متفاوت است و تفاوت آن در این است که نرم افزار SuperF4 بدون هیچ اعلان دیگری کلیه برنامه ها را می بندد در حالی که هنگامی که شما دکمه های Alt+F4 را می فشارید اعلانی مبنی بر اطمینان برای بسته شدن ظاهر می شود . در واقع این نرم افزار با این کار ویندوز را مسئول فکر کردن  درباره بسته شدن کامل ویندوز می کند و شما تنها کافی است که این دکمه ها را فشار دهید . همچنین این نرم افزار با فشردن دکمه های Win+F4 نیز باعث بسته شدن نرم افزارها می شود اما شما باید هنگامی که این دکمه ها را فشار می دهید با موس نیز بر روی علائم ضربدر برنامه کلیک کنید تا عمل بسته شدن برنامه ها به خوبی کار کند . اگر چه

نرم افزار SuperF4

ممکن است با بعضی از بازی ها مشکل داشته باشد و آنها را به دلیل وجود KeyLogger نبندد که کارهای جایگزین برای بسته شدن این جور بازی ها وجود دارد .
نام: SuperF4
حجم فایل: 100 کیلوبایت
شرکت سازنده: Stefansundin
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

SuperF4 - v1.4

SuperF4 kills the foreground program when you press Ctrl+Alt+F4. This is different from when you press Alt+F4. When you press Alt+F4, the program can refuse to quit. Windows only asks the program to quit, and lets it decide for itself what to do.You can also kill a program by pressing Win+F4 and then clicking the window with your mouse cursor. You can press escape or the right mouse button to exit this mode without killing a program.

لینک دانلود