دانلود بازی Surviving the Aftermath Hostile World – Early Access

Surviving the Aftermath Hostile World

این بازی پسا آخرالزمانی ساخت و ساز و مدیریت کلنی به تازگی ششمین به روز سان خود را با نام Hostile World دریافت کرده است که چیزهای زیادی را به آن اضافه می کند ، چیزهایی که خیلی هایشان خیلی خطرناک هستند و می خواهند شما را بکشند . راهزنان غارتگر در چشم اندازهای کلنی شما مستقر شده اند تا در موقعیت مناسب به شما حمله کنند و اموالتان را غارت کنند و همچنین حیوانات وحشی نیز وحشی تر شده اند . تا به امروز مردمان ساکن در کلنی شما تنها هدفشان در این دنیای مرگبار تنها زنده ماندن بود ، اما اکنون در

بازی Surviving the Aftermath Hostile World

آن ها باید تمرین های نظامی و رزمی ببینند تا مهارت خود را در این زمینه بیشتر کنند . همچنین اکنون هوش مصنوعی این مردم بسیار پیشرفته تر شده است و آن ها از یک سری آدم بی مغز تبدیل به افرادی شدند که می توانند فکر کنند و تصمیم بگیرند . آن ها برای خود فکرها و ایده هایی دارند و خوشحال می شوند اگر بتوانند آن را با شما به اشتراک بگذارند . شما باید تمام تلاش خود را کنید که انتظارات مردم را برآورده کنید ، وگرنه شرایط کلنی رو به وخامت می رود ، تولید کمتر می شود و مشکلات بسیار بزرگی برایتان ایجاد می شود . دشمن پشت در شماست . راهزنان ، افرادی ناامید و وحشی هستند که قصد دارد تجهیزات و وسایل ارزشمند و منابع شما را به دست آورند . اگر که شما تسلیم خواسته های آن ها نشوید ، پس سعی می کنند با روز آن چه می خواهند را به دست بگیرند . آن ها ابتدا به دروازه ی کلنی شما حمله می کنند و شما با گاردهای محافظتی می توانند در برابر آن ها از خود دفاع کنید . اگر که آن ها موفق شدند که به محافظ ها را شکست دهند و وارد کلنی شما شدند ، تنها راه این است که در خیابان های کلنی با آن ها مبارزه کنید . آن ها تا زمانی که بتوانند به ساختمان ها و مردمان کلنی حمله می کنند . مردم می توانند در این جنگ همکاری داشته باشند ، اما به اندازه ی کافی ماهر نیستند و شما با آموزش دادن به آن ها باید مهارتشان را بالاتر ببرید تا بتوانند از خود و کلنی دفاع کنند . 
نام: Surviving the Aftermath Hostile World
حجم فایل: 2.36 گیگابایت
شرکت سازنده: Iceflake Studios Oy
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - ساخت و ساز - مدیریتی - پسا آخرالزمانی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Paradox Interactive AB
رمز فایل: www.download.ir

Surviving the Aftermath Hostile World - Early Access

The post-apocalyptic colony builder Surviving the Aftermath has just received its sixth update, Hostile World, adding a whole lot of things that want to kill you to the game. Marauding bandits have set their sights on your colony, and the wildlife has become more aggressive. But, you can now build your colonists a toilet! So overall, things aren’t too bad. Up until now, your colonists have just done what they can to survive the end of the world. But with the Hostile World update, they’re going to need to improve their combat skills.

لینک دانلود