دانلود بازی Surviving the Aftermath Law and Order – Early Access

Surviving the Aftermath Law and Order

در به روز رسان جدید بازی Surviving the Aftermath ، توسعه دهندگان تنوع و عواقب بیشتری در برخورد با ساکنان کلنی طراحی کرده اند . همچنین برای چالش بیشتر سوء تغذیه به بازی اضافه شده است و به همین دلیل شما باید به نوع غذایی که برای مردمان خود تهیه می کنید نیز اهمیت بدهید . گاردها و پست های نگهبان اکنون گزینه های بیشتری برای مقابله با تهدیدات داخلی و خارجی دارند . شما باید از این به بعد خیلی بیشتری بر روی رضایت و خوشحالی ساکنان کلنی خود تمرکز کنید ، زیرا این بار آن ها می توانند در صورت عدم رضایت گاردها و محافظان مسلح و مجهز شما را بر علیه تان تحریک کنند و آن ها را به نافرمانی و شورش علیه شما تشویق کنند . تا پیش از این شما می توانستید با هر نوع غذایی که در دسترستان بود ، مردم را سیر کنید . اما جامعه ی طرفداری این بازی خواهان یک سیستم پیشرفته تر و پیچیده تر برای این بخش بودند و اکنون شما باید به میزان کافی غذاهای مختلفی مانند سبزیجات ، گوشت و سایر موارد را میان ساکنان توزیع کنید ، در غیر این صورت آن ها به دلیل سوء تغذیه ممکن است به بیماری های مبتلا شوند که درمانشان مدت زمان زیادی طول می کشد . همچنین قبلا شما تنها می توانستید جلوی دروازه ی شهر خود چند نگهبان را بگذارید ، اما اکنون در

بازی Surviving the Aftermath Law and Order

شما این امکان را دارید تا در هر مکانی که می خواهید پست های نگهبانی تشکیل دهید ، شما می توانید این نگهبان ها را در خارج کلنی خود بگذارید تا مواظب اطراف باشند ، با این کار شما می توانید راحت تر با تهدیدهایی مانند خرس های وحشی و راهزنان مقابله کنید . شما می توانید برای افزایش میزان خوشحالی ساکنان برای آن ها یک سری بنای یادبود ، سالن تئاتر و میدان ایجاد کنید . 
نام: Surviving the Aftermath Law and Order
حجم فایل: 2.465 گیگابایت
شرکت سازنده: Iceflake Studios Oy
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - ساخت و ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Paradox Interactive AB
رمز فایل: www.download.ir

Surviving the Aftermath Law and Order - Early Access

In this update we’re bringing more variety and consequences to how you treat your colonists. Malnutrition adds a new layer to what food you produce and serve to your colony. Guards and Guard posts give more options to deal with threats both outside and within your colony. Colonists may now turn hostile on you if their Happiness sinks to the bottom, prompting quick action from the well-equipped Guards.

لینک دانلود