دانلود بازی SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris v1.40 نسخه Chronos

به روز رسانی :

1400/01/19 نسخه SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris v1.40 - Chronos اضافه شد.

SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris

درباره کریتو است که در یک دنیای مجازی کاملا ناشناخته بیدار می شود ، اما احساس می کند که این مکان کمی برای او آشناست . این بازی در دنیای زیرین جریان دارد ، همان دنیای گسترده ای که در مجموعه انیمه های SWORD ART ONLINE معرفی شده بود و کریتو قرار است یک ماجراجویی جدید را در این سرزمین و جدیدتزین بازی نقش آفرینی این مجموعه داشته باشد . در

 بازی SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris 

شما می توانید از از نبردهای اکشن ریل تایم یک پارچه ی بازی که ترکیبی ار مهارت های مبارزه با شمشیر ، هنرهای مقدس و شخصیت های مورد علاقه تان در این مجموعه است ، لذت ببرید . کریتو قرار است با یک پسر با نام یوگو ملاقات کند ، آن ها بسیار منتظر این ملاقات بوده اند و اکنون آن ها برای جلوگیری از از دست دادن هم به این ماجراجویی آمده اند و هیچ نمی تواند آن ها را از هدفشان باز دارد.
نام: SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris
حجم فایل: 56.5 گیگابایت
شرکت سازنده: AQURIA Co., Ltd
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
ورژن: v1.40
نسخه: Chronos
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی - ماجرایی - انیمه ای
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: BANDAI NAMCO Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris v1.40 - Chronos

Kirito awakens in a completely unknown virtual world, but something about it feels a bit familiar... Set in Underworld, an expansive world introduced in the SWORD ART ONLINE anime, Kirito sets out on adventure in the series' latest RPG! Enjoy seamless, action-packed real-time battles using a combination of sword skills, sacred arts, and your favorite SAO characters! Kirito meets a boy named Eugeo. Somewhere deep within their hearts is a lingering promise.

لینک دانلود