دانلود فیلم مستند سمفونی در اسکی Symphony on Skis 2017

Symphony on Skis

یک ماجراجویی transalpine در زمستان در آلپ های جنوبی نیوزلند است . این سفر از چشمگیرترین یخچالهای طبیعی کشور و چهار گذر بزرگ از جمله بخش اصلی پیچیده عبور می کند . یک تور اسکی ماجراجویانه از دو خواهر ، که آهنگ های پدرشان را دنبال می کنند ، در مناظر بکر نیوزیلند قرار دارند . 30 سال پیش ، Gottlieb Braun-Elwert با یک سفر جالب باورنکردنی شروع به کار کرد . وی در طی 18 ساعت یخچالهای اصلی آلپ های جنوبی را با پوشش 40 کیلومتر و 4000 متر عمودی ، از قلب جزیره جنوبی تا ساحل غربی طی کرد . مسیری از زیبایی حیرت انگیز ، آزادی بی حد و حصر ، دیدنی های نفس گیر و مقابله با چالش های بیابان بی پناه. وی این مسیر را “Symphony on Skis” خواند . سپتامبر 2015 سالگرد سمفونی اصلی بود . برای جشن و کشف مجدد این مسیر جذاب ، گروه کوچکی از ماجراجویان الهام بخش سفر خود را آغاز کردند و فیلم

مستند Symphony on Skis

را ساختند . با این کار ، دختران گوتلیب ، راهنمای کوه الک و کارگردان فیلمبرداری کارلا به میراث پدر فقیدشان ادای احترام می کنند .
نام: Symphony on Skis
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز imdb: 6.6
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت
محصول کشور: آلمان
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Carla Braun-Elwert
ستارگان: Carla Braun-Elwert
رمز فایل: www.download.ir

Symphony on Skis 2017

An adventurous ski tour of two sisters, who follow the tracks of their father, across the pristine landscapes of New Zealand.

لینک دانلود