دانلود بازی ترسناک T.A.R.S نسخه PLAZA

T.A.R.S

شما را در ساحل یک جزیره دورافتاده و متروک در بریتانیا و در مواجهه با موجودات وحشی و ناشناخته و خطرناک قرار می دهد . جو بازی ترسناک و سبک بازی به صورت اکشن و تیراندازی به صورت سوم شخص است . در این بازی که به صورت جهان باز می باشد می توانید آزادانه در جزیره ای که در آن هستید قدم بزنید و به هر جا بروید اما باید مراقب باشید که موجودات وحشی و خطرناک به شما حمله نکنند . داستان بازی T.A.R.S در سال 2051 اتفاق می افتد و زمانی است که یک بیماری در سراسر زمین پخش شده است و بیش از 90 درصد مردم را آلوده کرده است . این بیماری در ابتدا علائم یک آنفلوآنزای ساده را از خود نشان می داد اما بعد از مدتی کسانی که آلوده به این بیماری شده بودند دچار تغییراتی می شدند که ابتدا در رفتار آنها بود که دچار خشونت زیاد و پرخاشگری می شدند و بعد از آن به صورت جسمی دچار تغییر شدند و همه انسان ها را با تهدید رو به رو کردند . در

بازی T.A.R.S

شما در نقش سامانتا هستید که قبلا یک پرستار بوده است اما حالا به استخدام شرکتی به نام T.A.R.S در آمده است تا یک پزشک مخصوص این شرکت شود و وظیفه دارید راز این بیماری و راه درمان آن را پیدا کنید و اگر بتوانید این کار را انجام دهید به عنوان یک قهرمان در دنیا شناخته می شوید . در این بازی مهمات همیشه کم است و باید مراقب باشید که از آنچیزی که دارید بهترین استفاده را بکنید و اگر می خواهید زنده بمانید باید مراقب پشت سرتان باشید چرا که یک جان بیشتر ندارید و این موجودات دوست دارند از پشت به قربانی حمله کنند پس مراقب باشید . اگر علاقمند به بازی های اکشن ، ترسناک و تیراندازی سوم شخص هستید این بازی مخصوص شماست . 
نام: T.A.R.S
حجم فایل: 544 مگابایت
شرکت سازنده: GreatherGames
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ترسناک ، جهان باز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: GreatherGames
رمز فایل: www.download.ir

T.A.R.S - PLAZA

T.A.R.S is a challenging 3rd person objective based horror shooter. You will need to navigate an open world environment, which is set just off the coast of the British isles on a remote island. You will need to use your mini-map to locate objective points and must survive against dangerous creatures while exploring.

لینک دانلود