تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید تنیس روی میز Table Tennis 3D v2.1

Table Tennis 3D

شامل گرافیک سه بعدی زیبا ، فیزیک واقع گرایانه و حریف های چالش برانگیزی می شود که این ها آن را به بهترین بازی تنیس روی میز برای اندروید تبدیل می کنند . هنگامی که انگشت خود را برای ضربه زدن به توپ می کشید ، احساس می کنید که واقعا در حال تنیس بازی کردن روی میز هستید . شما همچنین در

بازی Table Tennis 3D

می توانید لیگ بین المللی نیز شرکت کنید و با رقبای حرفه ای مسابقه دهید . همچنین تورنمنت های بزرگ و جذابی مانند مسابقات جهانی قهرمانی تنیس روی میز و تورنمنت دوستانه ی تنیس روی میز نیز در این عنوان وجود دارد . شما همچنین می توانید حالت Career این بازی را تجربه کنید و در همین حین برای بالا بردن رتبه ی خود در جدول رده بندی بهترین بازیکن های این بازی تلاش کنید . شما با شرکت در مسابقه ها و برنده شدن سکه به دست می آورید که با استفاده از آن می توانید محتویات بیشتری را در بازی آزاد کنید . پس از مهارت خود در کنترل توپ استفاده کنید و به یکی از بهترین تنیس بازان تبدیل شوید .  
نام: Table Tennis 3D
حجم فایل: 31.5 مگابایت
شرکت سازنده: Giraffe Games Limited
تاریخ انتشار: 2018
ورژن: 2.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ورزشی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Table Tennis 3D v2.1

Beautiful 3D Graphics, Realistic Table Tennis Physics, and Challenging Opponents make this the Best Table Tennis game for Android! Swipe your finger to hit the ball, it feels like playing real table tennis game! Play in an International Table Tennis League! Great Tournaments including World Table Tennis Championships and a Friendly Table Tennis Tournament! Play a Career mode as you progress through the ranks to become a Table Tennis Champion. Earn coins to unlock the new Table Tennis Tournaments.

لینک دانلود