تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Tallowmere v352.1 نسخه کرک شده SiMPLEX

Tallowmere

یک بازی دوبعدی اکشن و روگلایک است که شما را به سیاه‌چال‌های تاریک و ترسناکی می‌برد. شخصیت اصلی این عنوان دختری شجاع به نام Tallowmere است که ماجراجویی‌های جذاب و هیجان‌انگیزی در تاریک‌ترین و طولانی‌ترین سیاه‌چال‌ها آغاز کرده است. محیط بازی توسط هوش مصنوعی به‌صورت تصادفی و رندوم تولید می‌شود بدین‌صورت که هر بار که وارد بازی می‌شوید با محیط و معماری منحصربه‌فرد و جدیدی روبه‌رو خواهید شد. در چنین محیطی، سیستم بازی همان‌طور که محیط‌ها را به صورت تصادفی تولید می‌کند در موقعیت‌یابی و جایگزینی عناصر مختلف گیم پلی مانند نیروهای دشمن، باس فایت ها و گنجینه‌های طلا نیز به همین صورت عمل می‌کند. در چنین شرایطی باید همیشه آماده بوده و گارد خود را بالا نگه دارید تا مبادا با حملات غافلگیرانه دشمنان روبه‌رو شوید. گنج‌ها و آیتم‌های ارزشمند نیز در بخش‌های مختلف محیط به صورت تصادفی پراکنده شده‌اند که با اندکی دقت و جستجو آن‌ها را پیدا خواهید کرد. مکانیک بازی و روند کنترلی آن بسیار ساده و روان است.

بازی Tallowmere

از دو رویکرد دفاعی و هجومی برای مبارزات استفاده می‌کند. به این معنی که با کمک شیلدی که در اختیار دارید باید در برابر ضربات دشمنان از خود دفاع کرده و سپس با زمان‌بندی مناسب و دقیق شیلد را پایین آورده و به دشمنان حمله کنید. شیلد یا سپر دفاعی تنها در مبارزات کاربرد ندارد بلکه در برخورد با تله‌ها نیز می‌تواند در کاهش خسارت و آسیب‌های وارده نقش شایانی ایفا کند. در هر مرحله بخش کوتاهی از این سیاه‌چال بزرگ برایتان بازگشایی خواهد شد. هدف نهایی پیدا کردن کلید طلایی و بازگشایی در ورودی به بخش‌های بعدی سیاه‌چال است. همان‌طور که گفته‌شد آیتم‌های مختلفی مانند سپر، اسلحه، لباس و … به صورت تصادفی در محیط پراکنده شده است که می‌توانید با اندکی دقت آن‌ها را پیدا کرده و از آن‌ها استفاده کنید.
نام: Tallowmere
حجم فایل: 91 مگابایت
شرکت سازنده: Chris McFarland
تاریخ انتشار: 2015
ورژن: v352.1
نسخه: SiMPLEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - روگلایک - دوبعدی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
منتشر کننده: Chris McFarland
رمز فایل: www.download.ir

Tallowmere - SiMPLEX

Indulge Lady Tallowmere. See how far through her lovingly violent dungeons you can delve in this 2D indie action roguelike-inspired platformer. New rooms are procedurally generated every time you play, meaning you'll have to be on your guard for every randomly-placed enemy, elite, boss, and treasure chest you'll come across.

لینک دانلود