دانلود بازی مسابقه ای سونیک Team Sonic Racing نسخه CODEX

Team Sonic Racing

یک بازی مسابقه ای و ماشین سواری است که شما را در یک رقابت پر سرعت بین قهرمانان بازی قرار می دهد و شما می توانید با انتخاب هر یک از قهرمانان و دعوت دوستانتان به این بازی وارد یک مسابقه ماشین سواری پر سرعت همراه با اتفاقات جالب و هیجان انگیز شوید . همچنین می توانید با به اشتراک گذاشتن قدرتتان در یک تیم اقدام به کار گروهی کنید و به عنوان یک تیم با هم همکاری کنید تا پیروزی شما در مسابقات حتمی شود . شما می توانید از بین 4 شخصیت اصلی بازی یکی را انتخاب کنید و ماشین خودتان را به هر شکلی که می پسندید شخصی سازی کنید تا مطابق سلیقه شما باشد . ویژگی های اصلی بازی Team Sonic Racing بدین شرح است : حالت های مختلف آفلاین ، آنلاین تا 12 نفر و تقسیم صفحه نمایش و بازی 4 نفر به صورت همزمان بر روی یک سیستم ، مسابقات تیمی که می توانید به عنوان یک تیم وارد رقابت شوید و از دوستانتان برای پیروزی کمک بگیرید ، امکان شخصی سازی شخصیت و ماشین سواری که به شما این امکان را می دهد وسیله نقلیه خودتان را به هر شکلی که دلتان می خواهد در بیاورید ، وجود بیش از 14 نوع حمله و دفاع بر روی ماشین که به شما این امکان را می دهد در مسابقات از خودتان دفاع کنید و یا به دشمنان حمله کنید ، وجود حالت داستانی در بازی که می توانید با انجام آن با شخصیت های بازی آشنا شوید ، دارای 15 شخصیت از دنیای سونیک و … .

بازی Team Sonic Racing

دارای موسیقی های متن بسیار زیبا و هیجانی است که شما را برای ورود به عرصه مسابقات آماده می کند و می توانید از همه آنها لذت ببرید . 
نام: Team Sonic Racing
شرکت سازنده: Sumo Digital
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 7
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماشین سواری ، مسابقه ای
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: SEGA
رمز فایل: www.download.ir

Team Sonic Racing - CODEX

Team Sonic Racing combines the best elements of arcade and fast-paced competitive style racing as you face-off with friends in intense multiplayer racing. Race together and work together as a team by sharing power-ups and speed boosts. Take control of your racing style - Choose from 3 distinct character types and unlock game changing vehicle customization options to suit your racing style.

لینک دانلود