تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر TERMINAL VR نسخه Portable

TERMINAL VR

شما را در زمینی که دچار وقایع آخر الزمانی شده است قرار می دهد ، زیرا آب و هوای بد ، بلایای طبیعی و بد تر از آن یک ویروس مرگبار سرنوشت انسان ها را با مرگ گره زده است و حالا شما در کانون این اتفاقات هستید . در این بازی وقایع آخر الزمانی را می توانید با هدست های واقعیت مجازی تجربه کنید و به کمک این هدست ها لذت بودن در عمق این حوادث را بچشید و ببینید که می توانید با وجود این همه اتفاق زنده بمانید یا خیر . بازی TERMINAL VR دارای مدهای فراوانی است تا شما را حسابی سرگرم کند و رضایت هر چه بیشتر شما را همراه داشته باشد ، مثل : حالت عجله و فرار که باید راه خودتان را از انبوده زامبی ها باز کنید و از سلاح ها و تجهیزات استفاده کنید تا خودتان را به مکان هدف ، جایی که می توانید در آنجا امنیت داشته باشید ، برسانید ، مد سرگرمی که در این حالت هوای بسیار بد با بادها و طوفان های مرگبار که اجسام سنگین تر از شما را به هوا پرتاب می کند به سمت شما می آید و شما باید با این آب و هوا مبارزه کنید و به مکانی امن بروید ، حالت دیگر

بازی TERMINAL VR

، حالت نگه داری است که باید زمین و مکان امن خود را از هجوم زامبی ها محافظت کنید شما می توانید انواع سلاح های دوربرد را انتخاب کنید و یا بمب ها و وسایل انفجاری را به سمت آنها پرتاب کنید ، در این حالت می توانید از ویژگی های خاصی مثل کند کردن زمان ، دید در شب و … استفاده کنید که شرایط سخت بازی در این حالت را کمی برای شما ساده تر کند . در آینده حالت های بیشتری به این بازی اضافه خواهد شد تا رضایت بیشتر بازیکنان را به همراه داشته باشد . 
نام: TERMINAL VR
حجم فایل: 4.41 گیگابایت
شرکت سازنده: REMANIC
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 6
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، واقعیت مجازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: REMANIC
رمز فایل: www.download.ir

TERMINAL VR - Portable

Experience Earth's final descent into Armageddon in Virtual Reality as extreme weather violently spreads destruction, death, and a twisted virus across most of the planet. RUSH: Travel on foot through different environments and find your way to the ideal location for evacuation. Make the most of your limited support and equipment to push through the infected to your objective.

لینک دانلود