تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Terminator Resistance v1.030a نسخه RAZOR1911

به روز رسانی :

1399/02/13 نسخه Terminator Resistance v1.030a - RAZOR1911 اضافه شد.

Terminator: Resistance

در اینجا سرنوشتی جز آنچه خود میسازید وجود نخواهد داشت! بازی در سناریو (جنگ آینده) ساخته شده است که در فیلم های THE TERMINATOR و  T2: JUDGMENT DAY به آن اشاره شده است. ماشین ها آماده شکست هستندُ اما به چه قیمتی؟ بازی در اصل نبرد میان بشر و ربات ها است، که در لس آنجلس اتفاق می افتد. تقریبا 30 سال پس از Judgement Day ( نام یکی از قسمت های فیلم ترمیناتور) یک قهرمان کاملا جدید به نام Jacob Rivers وارد داستان ما شده که توسط John Connor رهبری میشود. رفته رفته متوجه میشوید که جیکوب توسط Skynet هدف گذاری شده و مورد حمله قرار گرفته است. ساخت بازی سالها پیش شروع شده و دلیل طولانی بودن آنرا حرفه بودنش توضیح میدهد، ممکن است در نگاه اول آنرا بازی ساده ای در نظر بگیرید اما هنگامی که غرق در آن میشوید آنجاست که میتوانید زیر لایه های بازی را حس کنید. با دیگر اعضای گروه خود متحد شده و تشکیل یک باند دهید و تمام زندگی روی کره زمین را نابود کرده و به مبارزه با ربات ها بپردازید. همانطور که میتوانید به مبارزه مستقیم با ربات هایی نظیر T-800 بپردازید، قادر خواهید بود تا با انجام ماموریت های فرعی سطح خود را بالا برده و توانایی ها و مهارت های جدیدتر و پیشرفته تری را کسب کنید تا بتوانید بهتر از قبل به مبارزه با دشمن پرداخته و سرنوشت جهان را نجات دهید. سازنده

بازی Terminator: Resistance

ادعا کرده که این بازی با توجه به فیلم های ترمیناتور با سناریو جدیدی ساخته شده است که توانسته با کسب امتیاز عالی 9 از 10 در استیم کاربران زیادی را به خود جذب کند. 
نام: Terminator: Resistance
شرکت سازنده: Teyon
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
نسخه: RAZOR1911 - FitGirl
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - اول شخص - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Reef Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

Terminator Resistance v1.030a - RAZOR1911

Experience the events leading up to the decisive final battle for the fate of mankind in the war against the machines. Terminator: Resistance, is a first-person shooter set during the 'Future War' scenario that was only glimpsed at in the iconic films, 'THE TERMINATOR' and 'T2: JUDGMENT DAY'. The machines are destined to lose, but at what cost?

لینک دانلود