دانلود بازی اندروید TETRIS Blitz v5.2.1

TETRIS Blitz نام بازی بسیار نوستالژیک و جذاب در سبک بازی های تفننی و آرکید می باشد که همه با این بازی خانه سازی که از مربع ها با نوع های گوگناگون قرار گرفت در کنار هم خاطره داریم و هم اکنون این بازی برای کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی و همینطور همراه با فایل مود شده یا بدون محدودیت پولی آن طراحی شده و شما کاربران عزیز نی توانید ان را به راحتی و به صورت کاملا رایگان از سایت ما دریافت کنید و از آن لذت ببرید . این بازی اینبار برای دستگاه های اندرویدی شما با طراحی بسیار جذاب تر و گرافیک و رنگ آمیزی و موسیقی های بسیار جداب تری برای شما در اختیار قرار گرفته است . در این نسخه بازی زمان نیز به آن اضافه شده است که شما باید در زمان های معینی خانه سازی های خود را به اتمام برسانید که باید شما با سرعت عمل بالاتری انها را به اتمام برسانید که همین مورد باعث شده تا جذابیت این بازی چندین برابر شده و حالت چالشی تری به خود بگیرد . شما می توانید این بازی را دوستان خود به اشتراک گذاشته و با یکدیگر به رقابت و چالش پزداخته و هیجان بسیار بیشتری را در آن تجربه کنید . این بازی تا کنون بیش از ده ها میلیون دانلود را از سر تا سر جهان از گوگل پلی برا خود دریافت کرده است که توانسته رتبه بسیار بالا و عالی 4.2 از 5.0 را از آن خود کند که حتما از نشانه های محبوبیت بسیار بالا و طراحب جداب این بازی میان کاربران می باشد . این بازی در حالی که دارای یادگیری ساده و آسان می باشد دارای گیم پلی اعتیاد آوری بوده و بسیار چالش بر انگیز می باشد .
نام: TETRIS Blitz
حجم فایل: 99 مگابایت
شرکت سازنده: Geneva, Switzerland
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: 5.2.1
زبان: انگلیسی
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: تفننی - آرکید
مناسب برای گروه سنی: 3+
پیش نیاز: 1 و بالاتر

TETRIS Blitz - v5.2.1 + Mod

Experience EA’s high-speed, action-packed take on one of the world’s most famous puzzle games! It’s two-minute Tetris® with exciting fresh features, including a stunning look and feel, rewarding Power-Ups to get as you climb levels, and intense Battles with friends.UNLOCK GAME CHANGING POWER-UPS Supercharge your game and trigger point-boosting reactions with exciting Power-Ups and Finishers like Frostbite, Crusher, Mino Rain, and more. Earn Shards when you complete activities and events, and use them to upgrade your Power-Ups for higher scores! PLAY YOUR WAY
Race to reach top scores, clear a set number of lines with specific Power-Ups, or collect as many Coins as you can. Complete activities in Tournaments, Battles, Daily Challenges, and more to win awesome rewards. Plus, play mega Weekly Quests for mini bonuses as you play, and earn even bigger rewards when you finish!

لینک دانلود