تبلیغات
تبلیغات

دانلود مستند شگفت انگیز جاناتان The Amazing Johnathan Documentary

The Amazing Johnathan Documentary

مستندی است که از آخرین تور برنامه‌ای یک شعبده‌باز در حال مرگ به نام جاناتان شگفت‌انگیز آغاز می‌شود و به یک ماجراجویی غیرقابل انتظار تبدیل می‌گردد و کارگردان برای جدا کردن واقعیت و خیال با مشکل مواجه می‌شود .

مستند The Amazing Johnathan Documentary

به روایت زندگی جاناتان شگفت انگیز شعبده باز مشهور میپردازد ، به راحتی می توان گفت که هیچ تصوری از آنچه برای او اتفاق افتاده است نداریم . جاناتان در سال 2014 پس از تشخیص بیماری ترمینال ، از چشم مردم ناپدید شد و همه کنجکاو بودند که بدانند برای او چه اتفاقی افتاده است . جاناتان شگفت انگیز دارای منبع قابل توجهی از انرژی منیک بود و در بسیاری از استندآپ های دهه 80 و 90 حضور داشت . سپس ، در سال 2014 ، جاناتان اعلام كرد كه به دارای بیماری قلبی است و پزشكان به او گفته اند که تنها یك سال زنده است . جاناتان شگفت انگیز بازنشسته شد اما پس از مدتی ، او حوصله و شوق زیادی برای بازگشت دوباره به صحنه شعبده بازی پیدا کرد ، حتی اگر این کار به معنی مرگ در صحنه باشد . به معنای واقعی کلمه .
نام: The Amazing Johnathan Documentary
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز imdb: 6.6
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 31 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
کارگردان: Benjamin Berman
نویسنده: Clark Baker
ستارگان: The Amazing Johnathan
رمز فایل: www.download.ir

The Amazing Johnathan Documentary

What begins as a documentary following the final tour of a dying magician - "The Amazing Johnathan" - becomes an unexpected and increasingly bizarre journey as the filmmaker struggles to separate truth from illusion.

لینک دانلود