تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی The Black Masses نسخه Early Access

The Black Masses

نام یک بازی نقش آفرینی و اکشن اول شخص است . داستان بازی درباره فردی است که به طور ناگهانی خود را درون یک جزیره 16 کیلومتری می بیند و شروع به کشف آن و پیدا کردن علت آن می کنید و به دنبال این هستید که چرا و چگونه به این جزیره منتقل شده است و چه کسی پشت همه این ماجراها است . شما در نقش این شخصیت بازی می کنید و در هنگام اکتشاف هایتان متوجه رفتار عجیب مردم این جزیره می شوید و می فهمید که همه آنها توسط ماده ای سیاه و آلوده مسموم شده اند و دیگر توانایی درک و فهمشان را از دست داده اند . در بازی The Black Masses می بینید که تمامی مردم بی گناه این جزیره کوچک توسط ماده ای عجیب آلوده شده اند و از بین رفته اند و تنها چیزی که از آنها مانده است موجوداتی بدون مغز است که به سمت شما و برای کشتن و تغذیه از شما می آیند . حالا شما باید راهتان را از انبوه این موجودات باز کنید و راز پیدایش آنها را نیز کشف کنید و جانتان را نجات دهید و به گونه ای از این جزیره فرار کنید . اسلحه های موجود در بازی بسیار اندک است و منابع محدودی در دسترس دارید پس باید مراقب باشید چگونه آنها را مصرف می کنید .

بازی The Black Masses

در سبک جهان باز است و شما را در یک جزیره 16 کیلومتری پر از موجوداتی شبیه زامبی رها می کند و شما باید از دست آنها خودتان را نجات دهید . این نسخه از بازی ، نسخه دسترسی زودهنگام است و ممکن است مشکلاتی در بازی داشته باشد که در نسخه های بعدی برطرف شود . 
نام: The Black Masses
حجم فایل: 6.30 گیگابایت
شرکت سازنده: Brilliant Game Studios
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، نقش آفرینی ، جهان باز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Brilliant Game Studios
رمز فایل: www.download.ir

The Black Masses - Early Access

The Black Masses is an open world first-person fantasy co-op RPG. The Black Masses features our next generation of crowd rendering technology rebuilt from Ultimate Epic Battle Simulator. Explore a 16 square kilometer island populated by hundreds of thousands of possessed inhabitants. Escape the hordes by traversing buildings and obstacles with our parkour system, or face them head on with powerful abilities and immersive first person combat.

لینک دانلود