دانلود بازی کامپیوتر The Blackbird of Amor نسخه PLAZA

The Blackbird of Amor

در سبک رمان تصویری و ماجرایی است که در سرزمین پادشاهی Throne Lodge اتفاق می افتد . این بازی دارای گزینه ها و شاخه های داستانی فراوانی است که بسته به انتخاب شما در بازی تغییر می کنند . بر خی از نبرد های درون بازی به صورت استراتژیک مبتنی بر نوبت اتفاق می افتد و شما می توانید با چیدن یک استراتژی موفق این نبرد ها را پیروز شوید ، در ارتش شما ممکن است کسانی باشند که دارای عمر جاوید هستند اما با احتیاط از آن استفاده می کنند تا کسی از وجود آن مطلع نشود . همچنین در بازی The Blackbird of Amor دارای معماها و پازل های فراوانی است که به شما برای پیشبرد اهدافتان کمک می کنند ، به شرطی که از پس حل کردن آنها بر بیایید . گرافیک بازی به صورت سه بعدی است و در بعضی از صحنه ها به شما اجازه می دهد تا دوربین و جهت نمایش بازی را به سمت دلخواه بچرخانید تا زاویه دید شما تغییر کند . موسیقی متن بازی نیز منحصرا برای این بازی ساخته شده است تا انجام این بازی را یک تجربه دلنشین تر و لذت بخش تر برای بازیکنان کند . داستان اصلی

بازی The Blackbird of Amor

درباره این سرزمین است که یک پادشاهی نا عادل دارد و با اعضای شورا همیشه در جنگ و دعوا است و نظر هیچکس را قبول ندارد . در همین حال شایعاتی نیز به گوش مردم و همه افرادی که در این سرزمین زندگی می کنند ، می خورد و ان این است که خدایان از انسان ها و از پادشاه زمین نا راضی است و به زودی ممکن است که یک بلا را برای همه آنها نازل کند . به همین خاطر زخم یک جنگ قدیمی سر باز می کند و دوباره دنیا را آشوب فرا می گیرد و علت جنگ هم سرنگونی شاه قبل از نزول بلا است . 
نام: The Blackbird of Amor
شرکت سازنده: BCETracks
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: BCETracks
رمز فایل: www.download.ir

The Blackbird of Amor - PLAZA

In this visual novel, explore the politics and legends of the Kingdom of Throne Lodge. The game features choices and branching story paths. Some battles are fought in a turn based strategy mode, commanding small parties of characters with switchable weapons and a few special abilities. Also on your side are those with the blood of the immortals, but use their power with care. There are also a few puzzles and mini games. Some story scenes allow you to look around and rotate the camera. The graphics are 3d with full shaders and post processing effects. The soundtrack is diverse with many real instruments.

لینک دانلود