دانلود بازی آنلاین The Cleansing – Versus Update 11 May 2020

به روز رسانی :

1399/02/22 نسخه Steam Backup - آپدیت 22 اردیبهشت 1399 ( 11 می 2020 ) اضافه شد.

The Cleansing – Versus

در دنیایی آخرالزمانی اتفاق می افتد ، دنیایی که همه چیز در آن نابود شده ، تمدن ها از بین رفته اند و تنها وحشی گری برای بقا مانده است . این بازی که در سبک نقش آفرینی می باشد و گیم پلی منحصر به فرد دارد که هر بازیکنی را مجاب به انجام این بازی می کند . در دنیای این بازی شمشیر و زره ها بازگشته اند اما همچنان سلاح های گرم با فناوری های خاصشان هنوز در دست عده ای قرار دارد ، زندان ها و تالارهایی که روزی گناهکاران و جنایتکارا و محل برگزاری مراسم های خاص بود اکنون تبدیل به دژها و قلعه هایی برای انسان ها تبدیل شده تا از خودشان مقابل انسان های دیگری که به خاطر منابع قصد جانشان را دارند دفاع کنند . بازی The Cleansing – Versus با پنج قهرمان اصلی طراحی شده است که باید در هنگام شروع بازی یکی از آن 5 نفر را انتخاب کنید . این بازی تنها با جنگیدن و کنترل اوضاع پیش می رود و اگر می خواهید در بازی به پیروزی برسید باید در جنگهایتان این موضوع را لحاظ کنید . با انتخاب نوع قهرمان مسیر مهارتی او را نیز انتخاب می کنید و هر کدام از این پنج قهرمان نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند و نیروی منحصر به فرد خودشان را دارند . شما در

بازی The Cleansing – Versus

بعد از پیروزی بر دشمن و دریافت جایزه می توانید انواع نیروها و قدرت های ویژه خودتان را ارتقا دهید و کاری کنید که شکست دشمن و پیروزی برای شما راحت تر به دست بیاید . همچنین برای داشتن اقتصادی بهتر در بازی کنترل مناطق خودتان را همیشه در اختیار داشته باشید و مراقب این مناطق باشید تا قدرت بیشتری بگیرید . 
نام: The Cleansing - Versus
شرکت سازنده: Grindstone Interactive
تاریخ انتشار: 2017
نسخه: Steam Backup
آپدیت: 22 اردیبهشت 1399 ( 11 می 2020 )
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، نقش آفرینی ، استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Grindstone Interactive
رمز فایل: www.download.ir

The Cleansing - Versus Steam Backup 11 May 2020

The Cleansing - Versus is a real time tactics, PvP game with RPG elements, which presents an unique and interesting gameplay where map control is mixed via conquest points, hero upgrades and micro managing. A competitive game with a ranking system aimed towards the eSport arena.

لینک دانلود