تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Curse of Zigoris نسخه کرک شده DARKZER0

The Curse of Zigoris

یک بازی اکشن و ماجرایی دوبعدی است که شمارا در نقش ساحری از نژاد elf که ایوا (Eva) نام دارد قرار می‌دهد. او ماجراجویی خطرناک و در عین هیجان‌انگیزی برای باطل کردن نفرین جادوگر تاریکی Zigoris آغاز کرده است! مبارزات

بازی The Curse of Zigoris

به دلیل سیستم کنترل واکنش گرا و عکس‌العمل‌های خاص دشمنان بسیار سرگرم‌کننده و جذاب است. این امکان به شما داده‌شده تا با برتری جستن از محیط و حرکات دشمنان سایر موجودات موزی موجود در گیم پلی را نابود کنید که در نوع خود بی‌نظیر است! با کشتن هر نیروی دشمن امتیازی دریافت خواهید کرد که با کمک آن قادر خواهید بود مهارت‌های جدیدی فرا بگیرید. در کنار نیروهای دشمن تله‌های زیادی نیز در محیط بازی وجود دارد که از آن‌ها می‌توانید برای به دام انداختن و کشتن دشمنان استفاده کنید. با جمع‌آوری سکه‌ها قادر خواهید بود تا آیتم‌های جدیدی از فروشگاه خریداری کرده و اسلحه‌های خود را ارتقا دهید.
نام: The Curse of Zigoris
حجم فایل: 107 مگابایت
شرکت سازنده: BT Studios
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKZER0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: BT Studios
رمز فایل: www.download.ir

The Curse of Zigoris

The Curse Of Zigoris is a 2D action adventure platformer where you take on the role of young elf witch Eva. She is on a mission to lift the curse of a dark wizard Zigoris. Meet NPC's to learn more about the world on her adventure.

لینک دانلود