تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند دیوار سحرگاه The Dawn Wall

The Dawn Wall

مستندی است که  تامی کالدول و کوین جورجسون را دنبال می کند و آنها چالش حیرت انگیز صخره نوردی آزاد پارک یوسمیتی را که از صعب العبورترین صخره های سنگین کوهنوردی برخوردار است ، را انجام میدهند . در ماه ژانویه سال ۲۰۱۵ ، تامی کالدول و کوین جورجسون دو سنگ‌نورد حرفه‎ای برای صعود به دیواره‎ی سه هزار متری ال کاپیتان تلاش می‎کنند ، که ظاهرا صعود به آن غیرممکن است . این دیواره‎ی مرتفع در پارک ملی یوسیمیتی واقع در ایالت کالیفرنیا می‌‎باشد . این زوج به مدت چندین هفته در صخره عمودی زندگی می کردند و  توجه رسانه های جهانی را به خود جلب کردند . اما برای تامی کالدول ،

دیوار سحرگاه The Dawn Wall

چیزی فراتر از صعود نبود . این اوج یک عمر تعریف شده توسط غلبه بر موانع بود . در سن 22 سالگی ، توسط شورشیان در قرقیزستان گروگان گرفته شد . اندکی پس از آن ، او انگشت شاخص خود را در یک حادثه از دست داد ، اما تصمیم گرفت که قدرتمندتر شود . هنگامی که او از همسرش جدا شد ، با تکمیل هدف فوق العاده صعود آزاد از دیوار سحر ، از درد و ناراحتی رهایی یافت . کالدول و شریک زندگی وی جورجسون ، مرز بین فداکاری و وسواس را محو می کنند ، شش سال را با دقت و طراحی تمرین مسیر خود می گذرانند . در تلاش نهایی ، با تماشای جهان ، کالدول با لحظه ای از حقیقت روبرو می شود . آیا او باید شریک زندگی خود را رها کند تا رویای نهایی خود را تحقق بخشد ، یا موفقیت خود را به خاطر دوستیشان رها کند؟
نام: The Dawn Wall
حجم فایل: 890 مگابایت
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز imdb: 8.1
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 40 دقیقه
محصول کشور: استرالیا
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Josh Lowell
ستارگان: John Branch
رمز فایل: www.download.ir

The Dawn Wall

In an unbelievable story of perseverance, free climber Tommy Caldwell and climbing partner Kevin Jorgeson attempt to scale the impossible 3000ft Dawn Wall of El Capitan.

لینک دانلود