تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی The Horus Heresy Betrayal at Calth نسخه PLAZA

The Horus Heresy Betrayal at Calth

عضوی دیگر از خانواده محبوب Warhammer 40,000 است که شما را به جهان Calth برده و در نبرد و درگیری همه‌جانبه‌ای که بین آدپتوس آستارتس ها (Adeptus Astartes) شعله‌ور شده است شرکت می‌دهد! آدپتوس آستارتس ها نیروهایی هستند که به لحاظ ژنتیکی یکسری جهش‌یافتگی تجربه کرده‌اند و در همین راستا در هزاره 31 جایگزین تمامی نیروهای قبلی شدند. شما وظیفه دارید تا کنترل لژیون‌های فضایی را برعهده‌گرفته و آن‌ها را در زیرزمین‌ها و مناطق باستانی سیاره Calth رهبری کنید. جنگجویان مختلفی از کلاس اولترامرین ها در کنار شما حضور خواهند داشت که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به لژیونرها، کهنه سربازها، سرجینتس ها، ترمینیاتورها، نیروهای دفاعی Calth و … اشاره کرد. اسلحه‌های موجود در بازی The Horus Heresy Betrayal at Calth از تنوع بسیار خوبی برخوردار هستند. به طور کلی با دو نوع اسلحه دوربرد و نزدیک برد روبه‌رو هستیم. از جمله های مهم‌ترین اسلحه‌های دوربرد می‌توان به بالترها، تفنگ‌های پلاسمایی، شعله افکن ها و راکت لانچر ها اشاره کرد. داستان

بازی The Horus Heresy Betrayal at Calth

توسط یکی از مهم‌ترین نویسندگان این سری یعنی راب سندرز (Rob Sanders) نوشته شده است و در هزاره 31 روایت می‌شود. ماجرا از آنجایی آغاز می‌شود که Magos Ohmnal Sarc به همراه Sergeant Acastus و عده‌ای از اولترامرین ها به سیاره Calth و به نیروهای موجود در سیاره می‌پیوندند. پس از مدتی، Sarc از وجود داده‌هایی عجیب و متناقض در سیستم سیاره آگاه می‌شود که رد این داده‌ها به جناحی متجاوز موسوم به Word Bearers می‌رسد. پس از بررسی بیشتر، Sarc متوجه می‌شود که فساد تقریباً تمام امپراتوری را فرا گرفته است و امپراتور در خطر بزرگی به سر می‌برد.

..|| بازی علاوه بر کنترلرهای معمولی موس و کیبرد از هدست های واقعیت مجازی والو ایندکس، اچ تی سی وایو و آکیولس ریفت نیز پشتیبانی می کند ||..

نام: The Horus Heresy Betrayal at Calth
حجم فایل: 5.1 گیگابایت
شرکت سازنده: Steel Wool Studios
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Steel Wool Studios
رمز فایل: www.download.ir

The Horus Heresy Betrayal at Calth - PLAZA

The first shots have been fired in the conflict that will change the future of mankind. Brother Legions of Space Marines taking arms against one another. The noble Ultramarines are betrayed on Calth by the zealous Word Bearers bent on tearing down the Imperium. A dark ritual ignites the system’s star, sending both Legions underground to battle for their honor, their belief, the fate of the Imperium, or just to survive.

لینک دانلود