تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی The Last Patient: The Beginning of Infection

The Last Patient: The Beginning of Infection

یک بازی کوتاه در سبک اول شخص ترسناک شوتر است که فضایی بسیار وحشتناک دارد . این عنوان داستان جالبی دارد . شما استرس شغلی دارید و به همین دلیل به بیمارستان منتقل می شوید ، اما وضع ناگهان بسیار بدتر می شود . در نتیجه ی شیوع یک ویروس ناشناخته ، همه افراد حاضر در بیمارستان به زامبی تبدیل می شوند . پزشک ها موفق شدند که از این وضعیت فرار کنند و برای جلوگیری از همه گیری بیماری به ارتش فرا خوانده شده اند . شما آخرین بیماری هستید که توانسته زنده بماند و آلوده نشود . اکنون هدف شما این است که راهی برای فرار کردن از بیمارستان پیدا کنید . البته این کار بسیار سخت و دشوار است و زامبی ها در تمام منتطق این بیمارستان پراکنده شده اند و ارتش هم شما را به عنوان یک فرد آلوده می شناسد و در تلاش است تا شما را بکشد . برای زنده ماندن ، شما باید اسلحه پیدا کنید تا با زامبی ها مقابله کنید و همچنین برای باز کردن درها به یافتن کلیدها بپردازید .

بازی The Last Patient: The Beginning of Infection

اتمسفر بسیار ترسناکی دارد و شما به اسلحه های مختلفی برای نابودی دشمن ها دسترسی دارید . گیم پلی این بازی بسیار ساده است و هر کسی قادر خواهد بود تا آن را تجربه کند .
نام: The Last Patient: The Beginning of Infection
حجم فایل: 1.09 گیگابایت
شرکت سازنده: Alex Danilow
تاریخ انتشار: 2016
امتیاز استیم: 5
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - اول شخص - ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Alex Danilow
رمز فایل: www.download.ir

The Last Patient: The Beginning of Infection - PLAZA

After a jobbed stress you are in the hospital. But the situation there is even worse. As a result of the spread on an unknown virus, all visitors have been turned into zombies. Doctors managed to escape and call army to eliminate the epidemic. You are the last patient, who was able to survive and not become infected. Your task is to find a way out, but it's complicated by the fact that zombies are wandering around the hospital wards,  and the military perceive you as infected and are also trying to kill you.

لینک دانلود