دانلود بازی ترسناک و ماجرایی The Light Remake نسخه PLAZA

The Light Remake

شما تنها بازمانده از نسل انسان ها هستید و در بقایای دنیای پیشین انسان ها و طبیعتی بکر قرار دارید و دیگر هیچ انسان دیگری وجود ندارد . این طبیعت بدون حضور انسان واقعا عالی به نظر می رسد . دنیای

بازی The Light Remake

بسیار تاریک و سرد و بی روح طراحی شده است ، ولی با این حال زیبایی منحصر به فرد و خارق العاده ای در دل خود دارد . این عنوان در اصلی نسخه ی بازسازی شده بازی The Light می باشد که در سال 2012 میلادی عرضه شده بود و یکی از بهترین نمونه های عنوان های اتمسفریکی که به جهان ، زندگی و مرگ می پردازند است . شما می توانید محیط عجیب و غریب و پر رمز و راز بازی به جست و جو و اکتشاف بپردازید و داستان بازی را پیش ببرید . علاوه بر این شما باید به حل یک سری از معماها و پازل ها بپردازید و پیام های متنی ای که به جای مانده است را مطالعه کنید . بازی در عین ترسناک بودن خود آرامش بسیار عجیبی دارد . این عنوان شامل دوربین اول شخص می شود و موسیقی های متن زیبای آن توسط دمیتری نیکولاف ، سازنده ی موسیقی بازی 35MM ساخته شده است . داستان بازی بسیار فلسفی و استعاری است و جزئیات بالایی دارد و در نهایت با توجه به انتخاب ها ، تصمیم ها و اعمال شما به دو پایان متفاوت ختم می شود . 
نام: The Light Remake
شرکت سازنده: Носков Сергей
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ترسناک - ماجرایی - اول شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Носков Сергей
رمز فایل: www.download.ir

The Light Remake - PLAZA

There is only you, the abandoned remains of a former life and the flourishing nature that feels great in the absence of man. This world is both gloomy and empty, but so incredibly beautiful. The Light is a remake of the original 2012 game, an atmospheric author’s parable about our place in this world, life and death. Explore a mysterious territory filled with a variety of details that reveal the story. Solve logic puzzles and explore text messages.

لینک دانلود