تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند سایه بلند The Long Shadow

The Long Shadow

تاریخ برده داری را از زمان تأسیس آمریکا از طریق پیوندهای موذیانه خود با نژادپرستی ، دنبال می کند و نگاهی حیرت انگیز و صریح به ایالات متحده دارد . هنگامی که Frances Causey فیلمساز و روزنامه نگار تحقیقاتی ، به دنبال ادامه اختلافات نژادی در ایالات متحده میرود ، آنچه او کشف میکند این است که سیاست برده داری با جنگ داخلی پایان نمی یابد . از بین همه اختلافات در آمریکا ، هیچ یک به اندازه نژادپرستی موذی و مخرب نیست . این مستند قدرتمند ؛ حقیقت پنهان و داستان های ناگفته از چگونگی نفوذ سیاسی قدرتمند آمریکا در جنوب به طور پیوسته ، عمدی و در بعضی مواقع به طور پنهانی ، در نهادها ، قوانین ، فرهنگ و اقتصاد امتیاز سفید ایجاد کرده است ، را نشان میدهد . محققان تکرار میکنند ما هنوز در حال جنگ داخلی هستیم و جنوب برنده است . نژاد پرستی ضد سیاه مانند “یک عفونت” زنده مانده است و بازی را علیه آمریکایی های آفریقایی تبادل می کند و دسترسی کامل آنها به رویای آمریکایی را انکار می کند .

The Long Shadow

یک تاریخچه شگفت انگیز و ناشناخته را ارائه می دهد که هنگام بررسی موضوعات اصلی تأثیرگذار بر روابط سیاه و سفید در ایالات متحده ، زمینه های مورد نیاز را فراهم می کند .
نام: The Long Shadow
حجم فایل: 1.45 مگابایت
شرکت سازنده: Jed Riffe Films
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز imdb: 5.8
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 31 دقیقه
محصول کشور: کانادا
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Frances Causey
نویسنده: Frances Causey
ستارگان: John Adams
رمز فایل: www.download.ir

The Long Shadow

When filmmaker and investigative journalist Frances Causey, a daughter of the South, set out to explore the continuing racial divisions in the US, what she discovered was that the politics ...

لینک دانلود