دانلود بازی کامپیوتر THE LONGING نسخه CODEX

THE LONGING

درباره پادشاه قدرتمندی است که قدرتش کم شده است و برای بازیابی قدرتش باید 400 روز را بخوابد تا اینگونه قدرتش بازیابی شود . اما در هنگام خواب سایه او بیدار می ماند و بعضی از امورات را انجام می دهد و کاخ زیرزمینی را که از خاک تشکیل شده می گردد تا مشکلی پیش نیاید . شما در این بازی در نقش این سایه هستید که باید 400 روز را به دور از بدن اصلیتان درون کاخ سپری کنید . مطمئنا متوجه شده اید که این زمان زیادی است و می توانید بسیاری از کارها را در این زمان انجام دهید و تصمیم بگیرید که چه کاری می خواهید انجام دهید . در بازی THE LONGING شما می توانید سبک بازی خودتان را پیش بگیرید حتی می توانید بازی را بعد از زدن گزینه شروع انجام ندهید و 400 روز به خودی خود سپری شود ، اما باید این را بدانید که سایه تنها ، تنها تر از گذشته می شود . غارها را اکتشاف کنید و وسایل درون آن را مورد بازبینی قرار دهید و اگر چیزی به دور از کاخ و یا در گوشه ای دیدید که ممکن است به کار آید آن را بردارید و در جایی دیگر بگذارید . بهتر است در این بازی حسابی خودتان را سرگرم کنید تا سپری شدن زمان را بهتر بگذرانید . از امکانات

بازی THE LONGING

می توان به : موسیقی متن انحصاری ، دارای پایان های مختلف با توجه به تصمیمات شما ، وجود بسیاری از اسرار در بازی که باید آنها را پیدا کنید ، یک شخصیت قهرمان تنها اما دوست داشتنی ، معماهای مبتنی بر زمان و … اشاره کرد .  
نام: THE LONGING
حجم فایل: 656 مگابایت
شرکت سازنده: Studio Seufz
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، فکری ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Application Systems Heidelberg
رمز فایل: www.download.ir

THE LONGING - CODEX

Play as a lonely Shade, the last servant of a king who once ruled an underground kingdom. The king's powers have faded and he falls asleep for 400 days to regain his might. It is your duty to stay in the earthen palace until he awakens.As soon as you start, the game inevitably counts down the 400 days - even when you stop playing and exit the game.

لینک دانلود