تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند صلح جو The Pacifist

The Pacifist

فیلم مستند محصول ایالات متحده و به زبان انگلیسی میباشد . فیلم مستند The Pacifist در ژانر زندگینامه میباشد . در تاریخ 18 آوریل 2017 ، لری باست از پرداخت مالیات بر درآمد فدرال با پرداخت بیش از 1 میلیون دلار خودداری کرد ، و به عنوان مقاومت برتر مالیات در تاریخ ایالات متحده شناخته شد . در

فیلم مستد The Pacifist

لری باست در اعتراض نامه هایی به نمایندگان دولتی آمریكا نوشت و اعلام كرد كه وجدانش به او اجازه نخواهد داد كه برای ماشین جنگی آمریكا پرداخت كند . لری باست در The Pacifist می داند که شکستن قانون موجب عذاب دولت خواهد شد و عواقب اقدامات خود را می پذیرد . لری اکنون بازنشسته شده است و با مجموعه هنری گسترده خود در یک مرکز شهر لوفا به تنهایی زندگی می کند . او روزهای خود را برای تحریک دولت با ایمیل و تماسهای تلفنی می گذراند و ناامیدانه تلاش می کند تا پاسخی را از طرف IRS دریافت کند . او به منظور زندگی با شعار شخصی خود مبنی بر اینکه “شما همان چیزی هستید که پرداخت می کنید” ثروت ارثی خود را به افراد و خیریه ها در سراسر جهان هدایت می کند .
نام: The Pacifist
شرکت سازنده: Transgressional Films
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز imdb: 6.8
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 57 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Alex Zhort
ستارگان: Larry Bassett
رمز فایل: www.download.ir

The Pacifist

On April 18th, 2017, Larry Bassett refused to pay federal income taxes on over $1 Million, becoming the top tax resister in US history.

لینک دانلود