دانلود بازی کامپیوتر The Prodigal Soul نسخه کرک شده CODEX

The Prodigal Soul

درباره شخصی به نام اسکات است ، شخصی بسیار حریص و طماع که با پول فراوانی که داشته است باعث بدبخت شدن تعداد زیادی انسان شده که اینگونه دشمنان زیادی را نیز برای خودش پیدا کرده است . کاری که او طی این سالها کرده است این بوده که یتیم خانه های بدون پول را خریداری کرده است و در آنجا ساختمان دیگری ساخته است و کودکان بی سرپرست را از آنجا بیرون کرده است . در

بازی The Prodigal Soul

شما در نقش اسکات هستید و در آخرین یتیم خانه ای که خریداری کرده اید با دختری به نام سو دچار مشکل شده اید . این دختر تنها دارایی اش یک عروسک بوده است که شما با ظلم این عروسک را از او دریغ کردید چرا که او این عروسک را درون یتیم خانه جا گذاشته بود و شما اجازه دسترسی آن را به کودک ندادید . در هنگام برگشت از بیمارستانی که برادر مریض شما در آن بود ماشین شما دچار سانحه می شود و شما بر اثر این تصادف به حالت اغما می روید ، اما چیزی که نمی دانید این است که چیزی که می بینید تنها یک رویا است و واقعیت ندارد و یا شاید هم چیزی که می بینید واقعیتی است که همانند رویا به شما نشان داده شده است . بازی The Prodigal Soul با استفاده از موتور گرافیکی CRYENGINE ساخته و طراحی شده است . این بازی در سبک اکشن ، ماجرایی و ترسناک دسته بندی می شود و هنوز در مرحله دسترسی زودهنگام است و ممکن است شامل مشکلاتی باشد که در نسخه های بعدی برطرف خواهد شد . 
نام: The Prodigal Soul
حجم فایل: 6.23 گیگابایت
شرکت سازنده: Kadyrov GM
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: IndieGo
رمز فایل: www.download.ir

The Prodigal Soul - CODEX

The Prodigal Soul - a "survival horror" with elements of a "shooter", where you have to find out what happened to the main character and find out the cause of a mental disorder, thereby unraveling the cause of the tragedy ... .The main character is Scott, who made quite a few enemies in his life, in search of the next earnings, redeems all the forgotten orphanage, depriving the orphans of their only housing.

لینک دانلود