دانلود بازی اکشن و ماجرایی THE QUIET MAN نسخه CODEX

THE QUIET MAN

یک تجربه ی اکشن سینمایی با داستان همه جانبه ی مشابه فیلم های سینمایی لایو اکشن که با بودجه ی بالا تولید شده اند را به بازیکن ها ارائه می دهد و شامل CG واقع گرایانه و گیم پلی اکشن بسیار جذاب و هیجان انگیزی می شود .

بازی THE QUIET MAN

داستان و حال و هوای جالب و متفاوتی دارد . در یک شب بازیکن ها کنترل یک با نام دن را بر عهده می گیرند که ناشنوا است و تلاش می کند تا با همین شرایط خود یک معمای بزرگ خود را حل کند . یک مرد ماسک دار عجیب و غریب و اسرار آمیز یک آدم ربایی انجام داده است و شخصیت اصلی داستان باید او را پیدا کند . ناشنوا بودن دن در طول بازی جزو عناصر کلیدی گیم پلی می باشد ، او هیچ چیزی را نمی تواند بشنود ، پس در بازی نیز هیچ گونه و زیرنویسی وجود ندارد که شما بتوانید بفهمید دیگر افراد در حال گفتن چه چیزی هستند . همین نکته نحوه ی دیدگاه شما به جهان بازی را تغییر می دهد و شما باید با استفاده از قدرت ذهن و تخیل خود خیلی چیزها را بفهمید و تحلیل کنید . البته در موقعیت های خاصی که مفهوم است یک فرد چه می گوید بازی یک زیرنویس را برای شما نمایش می دهد . جهان بی صدای این بازی تجربه ای را برایتان رقم می زند که تا به حال مانند آن را در هیچ بازی دیگری ندیده اید . شما نه تنها قرار است در نقش دن قرار بگیرید ، بلکه قرار است تجربه ای در زندگی درست مانند او داشته باشید . سیستم مبارزات این بازی بسیار عالی طراحی شده است و کارگردان بخش مبارزات مجموعه بازی Yakuza در ساخت آن مشارکت داشته است . مبارزات این عنوان مانند بازی های قدیمی اکشن بیتم آپ است ، ولی تنوع و هیجان بسیار بالایی دارد . 
نام: THE QUIET MAN
شرکت سازنده: Square Enix, Human Head Studios
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 5
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Square Enix
رمز فایل: www.download.ir

THE QUIET MAN - CODEX

THE QUIET MAN delivers an immersive story driven cinematic action experience seamlessly blending high-production live action, realistic CG and pulse-pounding action gameplay. Unravelling within a single night, players take the role of deaf protagonist Dane as he fights his way through a “soundless” world to discover the motives behind the kidnapping of a songstress from a mysterious masked man. Embark on an adrenaline-fueled motion picture like experience which can be completed in one sitting.

لینک دانلود