دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود بازی The Rogue Prince of Persia Build 14794509 – Early Access برای کامپیوتر

دانلود بازی The Rogue Prince of Persia

به این قسمت سری شاهزاده ایرانی بپیوندید و به عنوان شاهزاده بین حرکت های مرگبار و مبارزات آکروباتیک حرکت کنید. بارها و بارها با یک هدف در پایتخت نبرد کنید – راهی برای نجات ایران از تهاجم هون ها که جادوی تاریکی دارد پیدا کنید.

در بازی The Rogue Prince of Persia با تسلط بر حرکات آکروباتیک و حرکت یکپارچه بین پلتفرمینگ و نبرد، یک بازی پرسرعت، چالش برانگیز اما در دسترس را تجربه کنید. سلاح های جدید پیدا کنید، ریزه کاری ها را با جلوه های ویژه تجهیز کنید و آنها را ارتقا دهید تا ساخته های خود را پیاده سازی کنید. وقتی سعی می کنید راهی برای نجات ایران از حمله هون ها پیدا کنید و به قهرمانی تبدیل شوید که همیشه می خواستید باشید، شخصیت ها، اطلاعات و مناطق جدید را کشف نمایید.

شاهزاده را در مبارزه با ارتش هون که توسط جادوی تاریک شامانی خراب شده است رهبری کنید و در حالی که در تفسیر مجدد پر جنب و جوش از ایران کاوش می کنید، جایگاه خود را در خانواده سلطنتی پیدا کنید. تکه های پازل را کنار هم قرار دهید و مناطق جدیدی را کشف کنید که بارها و بارها وارد مبارزه می شوید و با گروهی از شخصیت های رنگارنگ از طریق پیشرفت داستان غیرخطی ملاقات می کنید.

در طول بازی The Rogue Prince of Persia به طور یکپارچه بین پلتفرمینگ و نبرد حرکت کنید و از حرکات آکروباتیک خود برای مانور دادن و پیشی گرفتن از دشمنان خود استفاده کنید. از دیوار ران نمادین برای باز کردن مسیرهای جدید حمله، اجتناب از تله ها و کاوش در مناطق سخت استفاده کنید. با لگد زدن و طفره رفتن، گروه‌هایی از دشمنان را در زمانی که احتمالات علیه شما وجود دارد، مدیریت کنید.

از میان انواع سلاح‌های مرگبار انتخاب کنید و مدال‌های جدیدی را هر بار تجهیز کنید تا اثرات مخربی را ایجاد کنید و به شما این آزادی را می‌دهد که سبک مبارزه خود را به دلخواه تغییر دهید. سلاح‌های ثانویه گزینه‌های بیشتری را ارائه می‌دهند، از کمان گرفته تا سپر و قلاب‌ها. بارگذاری خود را در اواسط اجرا تغییر دهید تا با چالش های جدید سازگار شوید.

سلاح ها و مدال های جدید را باز کنید و از اشتباهات خود درس بگیرید تا با هر مرگی قدرتمندتر شوید. چالش‌های جدید هر بار در انتظار شما هستند، زیرا هر سطح به صورت رویه‌ای تولید می‌شود، بنابراین هیچ دو اجرا یکسان نیستند.

نام: The Rogue Prince of Persia
حجم فایل: 833 مگابایت
شرکت سازنده: Evil Empire
تاریخ انتشار: May, 2024
امتیاز استیم: 9 از 10
ورژن: Build 14794509
نسخه: Early Access
آپدیت: 4 تیر 1403
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن، ماجراجویی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Ubisoft
رمز فایل: www.download.ir
  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *