تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Room VR: A Dark Matter نسخه Portable

The Room VR: A Dark Matter

بازی واقعیت مجازی جدیدی در سبک ماجرایی اسرار آمیز معمایی می باشد . این عنوان در حقیقت دنباله ی سری پر طرفدار و تحسین شده ی The Room می باشد و چهارمین نسخه ی آن است . داستان

بازی The Room VR: A Dark Matter

درباره ی یک موسسه ی باستانی شناسی در لندن انگلستان می باشد ، در سال 1908 ، زمانی که یکی از محقق های معتبر که بر روی مصر باستان تحقیق می کند ، ناپدید می شود و تحقیقات پلیس ها به سمت ناشناخته ها کشانده می شود . شما در این بازی باید با مکان های مرموز و عجیب و غریب و رمز نگاری شده رو به رو شوید و در آن به جست و جو و کاوش بپردازید از تجهیزات و وسایل خارق العاده برای بررسی استفاده کنید تا نهایتا بتوانید جهانی دیگر را کشف کنید ، جهانی میان واقعیت و توهم . به لطف استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی ، تجربه ی این بازی بسیار جذاب تر و هیجان انگیزتر شده و اتمسفر بازی نیز گیراتر است و می تواند بسیار تاثیر گذارتر از قبل باشد . بازی The Room VR: A Dark Matter توسط یک تیم توسعه دهنده ی مستقل و کوچک توسعه یافته است که استودیوشان در گیلدفورد انگلستان واقع شده است ، آن ها در سال 2012 اولین بازی خودشان یعنی The Room را برای پلتفرم iPad عرضه کردند و موفق شدند تا جوایر بین المللی معتبری به دست آورند و همچنین طرفداران بسیار زیادی پیدا کردند و تصمیم گرفتند سری The Room را ادامه دهند و اکنون این مجموعه به واقعیت مجازی آمده تا بازیکن ها را در جهانی شگفت انگیز و متفاوت غرق کند . 
نام: The Room VR: A Dark Matter
حجم فایل: 1.89 گیگابایت
شرکت سازنده: Fireproof Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - واقعیت مجازی - اسرار آمیز - معمایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Fireproof Games
رمز فایل: www.download.ir

The Room VR: A Dark Matter - Portable

The British Institute of Archaeology, London, 1908: The disappearance of an esteemed Egyptologist prompts a Police investigation into the unknown. Explore cryptic locations, examine fantastic gadgets and uncover an otherworldly discovery which blurs the line between reality and illusion. Designed from the ground up for the unique capabilities of virtual reality, players can inhabit the spine-tingling world of The Room and interact with its strange contraptions in this compelling new chapter.

لینک دانلود