تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Station VR نسخه کرک شده VREX

The Station VR

یک بازی اول شخص علمی تخیلی پر رمز و راز است که در یک در ایستگاه فضایی جریان دارد و شما به آن جا فرستاده شده اید تا بر روی یک تمدن بیگانه ی هوشمند تحقیق و بررسی هایی را انجام دهید . نقش شما در این ماموریت خیلی مهم است و باید سعی کنید تا همه چیز را بفهمید ، زیرا که اطلاعاتی که به دست می آورید تعیین خواهد کرد که برخورد انسان ها با این تمدن بیگانه چگونه باشد . ممکن است که صلح کنید یا جنگی بزرگ رخ دهد .

بازی The Station VR

یک موضوع خیلی مهم را بررسی می کند ، چه می شد اگر ما به یک تمدن بیگانه برخورد کنیم ؟ این موضوع می تواند تمام دانش ما در زیست شناسی ، شیمی ، فیزیک ، دین و مذهب را که آن ها را در طول سالیان دراز آموخته ایم به چالش بکشد و البته به یک سوال بزگ نیز پاسخ دهد . اگر که ما بخواهیم با این تمدن صلح کنیم چه می شود ؟ یا که اگر جنگی میانمان شکل بگیرد ؟ شما باید تعیین کنید که این تمدن برای ما خطری محسوب می شوند یا نه و در صورتی که بتوانید باید با آن ها رابطه ی صلح آمیز برقرار کنید . در مجموع این بازی تجربه ی بسیار جدیدی را برای بازیکن ها خواهد ساخت و البته دیدگاه او را به چالش می کشد . این عنوان اکنون به صورت واقعیت مجازی در دسترس است و شما می توانید با استفاده از هدست های واقعیت مجازی آن را تجربه کنید . این فناوری انقلابی به توسعه دهندگان این امکان را داده که سطح تاثیر گذاری بازی خود را به شدت بالا ببرند . شما باید برای انجام ماموریت بزرگ خود از تمام توانایی و تمرکز خود استفاده کنید تا بتوانید از رازهای بزرگی پرده بردارید . داستان در این بازی مانند دیگر عناوین روایت نمی شود ، شاید اصلا داستان به آن صورت معمول که انتظار دارید در این بازی وجود نداشته باشد ، اما واقع گرایی و محیط این بازی چیزهایی را روایت می کنند که بازیکن با آن بسیار ارتباط برقرار خواهد کرد . 
* این بازی تنها با هدست های واقعیت مجازی ( VR ) قابل بازی می باشد *
 
نام: The Station VR
حجم فایل: 1.13 گیگابایت
شرکت سازنده: The Station, Virtro Entertainment
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - اول شخص - واقعیت مجازی - علمی تخیلی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: The Station
پیش نیاز: هدست واقعیت مجازی ( VR )
رمز فایل: www.download.ir

The Station VR - VREX

How would you react if we discovered a sentient alien civilization, challenging everything we know about biology, chemistry, physics, religion and answering the questions man has asked throughout history? But what if this sentient alien civilization was discovered in a state of civil war? Determining that the rewards outweigh the risks, an undetectable space station with a small three-person crew deploys to research the alien culture in search of a means towards a peaceful relationship. Unable to contact the crew, a recon specialist is sent to uncover what happened. What players discover will challenge their view of surveillance, imperialism and moral law.

لینک دانلود