تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Treehouse Man نسخه کرک شده Portable

The Treehouse Man

شما را به جنگلی زیبا و سرسبز می‌برد که در حال حاضر روزهای سختی به خاطر فساد و ناتوانی زمامداران پشت سر می‌گذارد. پادشاه و بزرگ این جنگل شخصی به نام The Treehouse Man است. ساکنان این جنگل مدت بسیار زیادی است که به صورت صادقانه به او خدمت می‌کنند و به او وفادار هستند اما هم اکنون، درست در زمانی که همه به او نیاز دارند هیچ خبری از شاه نیست. شاه در آشیانه درختی به نام درخت جهان زندگی می‌کند و شما باید هر چه سریع‌تر به آنجا رفته و پرده از حقیقت بردارید. سیستم مبارزاتی

بازی The Treehouse Man

کاملاً منحصربه‌فرد است و می‌توان آن را حد وسط مبارزات استراتژیکی با سبک اکشن دانست. به این معنی که مهارت و سرعت شما در موفقیت شما تأثیر بسزایی دارد اما هیچ‌وقت کافی نیست زیرا که باید از قبل تاکتیک و استراتژی مدونی داشته باشید. سیستم شخصی‌سازی بازی به شما این امکان را می‌دهد تا قایق خود را به امکانات و سلاح‌های مختلفی مجهز کنید. جهان بازی دارای جوی بسیار عجیب و منحصربه‌فرد است و در طی روند بازی با ساکنان آن که عده‌ای دشمن و عده‌ی دیگری دوستان شما خواهند بود آشنا خواهید شد. این عنوان از یکی از شاخه‌های سبک هنری پیکسل آرت به نام monochromatic پیروی می‌کند که در نوع خود گرافیکی دوست‌داشتنی و زیبا ارائه می‌دهد. 
نام: The Treehouse Man
حجم فایل: 59 مگابایت
شرکت سازنده: Hunchback Studio
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Hunchback Studio
رمز فایل: www.download.ir

The Treehouse Man - Portable

Once the kings of the peaceful forest, the children are facing tough times as a horrible corruption has overtaken their home. Even more debilitating than the dangers of the forest is the silence of the Treehouse Man. The children have always served Him loyally and diligently, but now, in their time of need, He remains silent. Newly baptized into the group, your task is to take the last hallowed boat to the world tree, on top of which He supposedly lives. You must unveil the truth and save your brothers and sisters before the silence from above kills them.

لینک دانلود